Zabawki erotyczne

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Juleć

Zabawki erotyczne

Post autor: Juleć »

Cześć, jak dbacie o sprawy łóżkowe? Lubicie czasem zaszaleć czy jednak stawiacie na tradycyjność i klasykę? Ja z moim partnerem często lubimy odgrywać scenki i bawić się dodatkowymi akcesoriami. Niedawno zamówiłam nowe dildo i powiem szczerze, że seks jest zupełnie inny. Jeżeli nie boicie się improwizować to polecam stronę https://secretplace.pl/164-dilda/ .
Uliśka

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Uliśka »

O sprawy łóżkowe zdecydowanie warto dbać. W końcu to jaki mamy seks wpływa ogólnie na wzajemne relacje. Tak już jest, że seks na początku związku jest często bardziej namiętny, po latach może się zmieniać. Wiele czynników ma na to wpływ. Dlatego takie zabawki erotyczne jako urozmaicenie z pewnością się przydadzą.
małka021

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: małka021 »

Zabawki erotyczne są z pewnością ciekawym urozmaiceniem. A jeśli odpowiadają jednej i drugiej osobie to tym bardziej. Ja bym jeszcze dodała, że duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie. Sama stosuję belarę i ta metoda zdecydowanie mi odpowiada. Sam seks dużo lepszy, bardziej spontaniczny. Dla mnie to podstawa.
Awatar użytkownika
jull
Posty: 110
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:44

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: jull »

Sama korzystam z takich gadżetów, mamy z mężem nawet zabawki, których chętnie używamy razem. To super opcja na urozmaicenie sobie życia erotycznego, dodaniu odrobimy pikanterii w związku :). Gadżety tego typu musze być dobrej jakości, abyście nie zrobili sobie nimi krzywdy. My takie, naprawdę działające super, kupiliśmy w sklepie internetowym Gorlen https://gorlen.pl/ . Ich oferta jest szeroka, ceny mają korzystne, polecam.
Aśka22

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Aśka22 »

Jeśli chodzi o zabawki erotyczne to nie ma w nich nic złego i warto poeksperymentować żeby podgrzać atmosferę w sypialni. Po to zostały zrobione żeby dać frajdę ludziom i ożywić ich pożycie łóżkowe. Sama nie byłam przekonana dopóki nie spróbowałam i mi się akurat spodobało. Gadżety najlepiej zakupić w sklepie EROTINO bo tam jest największy wybór i najniższe ceny oraz dyskretna dostawa.
Łukasz

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Łukasz »

Może was zainteresować sklep erotyczny z różnymi gadżetami takimi jak pingwinek masażer To oni dają wam gwarancje najniższej ceny za najwyższą jakość i satysfakcję. Sprawdźcie sobie na oferty a jest ich naprawdę mnóstwo. Jeśli coś zamówicie to ten towar otrzymacie w ciągu 24 godzin ładnie i dyskretnie zapakowane. Fajna firma. Polecam.
Łusia

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Łusia »

Juleć pisze: ↑27 wrz 2020, 21:35 Cześć, jak dbacie o sprawy łóżkowe? Lubicie czasem zaszaleć czy jednak stawiacie na tradycyjność i klasykę? Ja z moim partnerem często lubimy odgrywać scenki i bawić się dodatkowymi akcesoriami.
Tak, też uważam, że czasem warto wprowadzić jakieś urozmaicenie typu zabawki erotyczne;) ja je kupuję w sklepie intymnym https://www.sklep-intymny.pl znacie ich?
Alexś

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: Alexś »

małka021 pisze: ↑14 mar 2021, 0:01 Zabawki erotyczne są z pewnością ciekawym urozmaiceniem. A jeśli odpowiadają jednej i drugiej osobie to tym bardziej. Ja bym jeszcze dodała, że duże znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie. Sama stosuję belarę i ta metoda zdecydowanie mi odpowiada. Sam seks dużo lepszy, bardziej spontaniczny. Dla mnie to podstawa.
Zgadzam się, dobre zabezpieczenie to podstawa i duży komfort, spontaniczny seks jest najlepszy. Mi też duży spokój daje, że jakby jakimś cudem nie działała antykoncepcja to mogę pojechać do Czech i tam usunąć legalnie ciążę, przeczytałam o tym na stronie Kliniki Stonava
badeń

Re: Zabawki erotyczne

Post autor: badeń »

Często wystarczą niewielkie zmiany, aby nadeszła normalność, zobaczcie - erotino.pl
Jest masa rzeczy, które mogą to zapewnić, a nic nie dzieje się od razu. Wprowadzenie jakiegokolwiek gadżetu już jest w stanie wprowadzić pewien powiew nowości, może być inaczej - lepiej, a przynajmniej takie jest moje zdanie.
A jak wy to widzicie?
ODPOWIEDZ