Zdrowe zęby

Nie wiesz, do której kategorii przyporządkować wpis? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
delfina67
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2020, 15:59

Zdrowe zęby

Post autor: delfina67 »

Hej wszystkim! Powiedzcie mi, jak dbacie o swoje zęby? Chodzicie na wizyty profilaktyczne czy tylko w niezbędnych przypadkach? Ja dopiero od niedawna zajęłam się swoimi zębami, dlatego musiałam zainwestować w implanty stomatologiczne, ale na szczęście trafiłam na dobrych specjalistów, którzy stanęli na wysokości zadania. Pochwalcie się, jak to u was wygląda :)
Awatar użytkownika
eapl
Posty: 90
Rejestracja: 17 maja 2020, 11:45

Re: Zdrowe zęby

Post autor: eapl »

Szczotkowanie, nitkowanie i płyn, to tak w domu. Natomiast ważne są jeszcze kontrole u dentysty. Ja mam bardzo dobrych specjalistów, chodzę do dentysty w przychodni stomatologicznej Ferreus w Warszawie. Oprócz tego, ze poleczyłam tam zęby, to robiłam tam także implant jednego zęba, tu możesz sobie poczytać jak u nich to wygląda: https://ferreus.pl/implantologia/ . Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, mają tam świetnych specjalistów i atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Zdrowe zęby

Post autor: dzer »

Poświęciłam dużo czasu, by mieć zdrowe i proste zęby. Zarówno leczenie endodontyczne pod mikroskopem jak i aparat ortodontyczny miałam robione w przychodni Dental na ul. Lwowskiej w Lublinie. Ich oferta jest szeroka, jeżeli chodzi o leczenie kanałowe, to wyszło super, cały zabieg bez bólu, w fajnej atmosferze, no i ząb zaleczony, a to najważniejsze. Co do aparatu, to u nich miałam aparat przezroczysty, invisalign, który świetnie mi się sprawdził. Zęby mam już proste, są dokładnie takie, jakie chciałam mieć całe życie.
Awatar użytkownika
maki
Posty: 83
Rejestracja: 08 maja 2020, 15:37

Re: Zdrowe zęby

Post autor: maki »

Tak jak wyżej napisano, plus kontrole u dentysty, bo nawet jeżeli nie czujesz bólu zęba, to może się coś z nim dziać. Ja obecnie chodzę do dentysty w gabinecie New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie i szczerze go polecam. Wykonują różnego rodzaju zabiegi, są rzetelni pod każdym względem. Chodzimy tam w sumie całą rodzina i wszyscy ich chwalimy, są delikatni, bez problemu dają znieczulenie, na czym mi zależało, polecam.
Żaneta

Re: Zdrowe zęby

Post autor: Żaneta »

Jeżeli chcesz mieć zdrowy uśmiech to warto zacząć od wykonania czyszczenia zębów tzw skaling, piaskowanie, polerowanie. Ja już jestem po i na taki zabieg umówiłam się do tego gabinetu PLATINUM DETAL https://www.platinumdental.pl/cennik w Bełchatowie.
ODPOWIEDZ