Strona 1 z 1

Łazienka w dobrym stylu

: 13 kwie 2021, 19:24
autor: estera
Staraliście się urządzić łazienkę w jakimś określonym stylu, czy akcesoria dobieraliście, patrząc wyłącznie na ich funkcjonalność? Dla mnie nawet dozownik na mydło jest elementem, który powinien współgrać z całą aranżacją. Kiedy wszystko do siebie pasuje, o wiele przyjemniej jest mi spędzać czas w danym pomieszczeniu. Jestem ciekawa, czy wy też tak bardzo zwracacie na to uwagę?

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 24 kwie 2021, 20:31
autor: smillo
U nas w łazience króluje kamień. Mamy płytki imitujące kamień, no i kamienne blaty oraz półki. Marzyło nam się takie bardziej surowe wnętrze i wyszło fantastycznie, dodatkowo kamień jest bardzo trwały, dlatego do kuchni, gdzie jest mokro i wilgotno nadaje się bardzo dobrze. Blaty i właśnie te półki wykonał dla nas na zamówienie zakład kamieniarski Wenta https://www.e-wenta.pl/blaty.html z Sierakowic. Jak zobaczyliśmy ich portfolio, to wiedzieliśmy, że zgłaszamy się do profesjonalistów. Zamówienie wykonali terminowo, precyzyjnie, polecam.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 05 maja 2021, 10:32
autor: Alicjaż
Zawsze marzyłam o łazience w stylu retor i postanowiłam, że na nowym mieszkaniu taką własnie łazienkę będę miała. Jeżeli ktoś z was tak jak ja podziela taki styl to polecam zapoznać się z oferta firmy http://lazienkaretro.eu/. Moja łazienka wygląda własnie tak : https://www.facebook.com/lazienkaretro/ ... 193531490/.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 12 wrz 2021, 21:28
autor: Głusza11
Jak łazienka ma być nowoczesna i bezpieczna dla użytkowników to powinno się stosować produkty z oferty https://oltens.com/ Mają nie tylko nowoczesny design ale przede wszystkim stosują technologie które chronią przed poparzeniem lub oszczędzają zużycie wody. Przekonaj się jak piękna i funkcjonalna może być łazienka jeśli tylko zastosujesz ich produkty.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 28 wrz 2021, 18:07
autor: saru
estera pisze: 13 kwie 2021, 19:24 Staraliście się urządzić łazienkę w jakimś określonym stylu, czy akcesoria dobieraliście, patrząc wyłącznie na ich funkcjonalność? Dla mnie nawet jest elementem, który powinien współgrać z całą aranżacją. Kiedy wszystko do siebie pasuje, o wiele przyjemniej jest mi spędzać czas w danym pomieszczeniu. Jestem ciekawa, czy wy też tak bardzo zwracacie na to uwagę?
Dobrze mieć jakiś plan, jak to ma wyglądać. Kierowanie się danym stylem, to dobry pomysł. Najlepiej chyba szukać, w sklepach z wyposażeniem łazienek np. https://www.camero.pl/meble/fargotexlublin/ Dodatkowo możesz również zamówić u nich dywan do domu.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 02 paź 2021, 15:22
autor: Lumiń
W temacie łazienki polecam od razu zakupić pochłaniacz wilgoci. Ja używam akurat z tego sklepu https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ i u mnie się rewelacyjnie sprawdzają. Mam jedno większe opakowanie na szafce, w ogóle go nie widać, a dzięki temu w końcu nie mam problemu ze skraplającą się na ścianach parą. Oprócz tego mam kilka małych torebek w kosmetyczce i szufladach, one są tak malutkie, że w ogóle nie rzucają się w oczy.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 25 paź 2021, 16:14
autor: ądrej88
W moje łazience do tej pory miałem wannę zabudowaną ale chcę teraz chyba jednak mieć tą wolnostojącą. Tutaj https://mojemieszkanie.ovh/kiedy-najlep ... -zabudowy/ jak poczytałem o tym to jednak wygląda to na pewno bardziej stylowo i łazienka jest zrobiona wtedy z klasą.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 25 paź 2021, 21:17
autor: Natalia
Takie kwestie są już podyktowane gustem i ja jestem zdania, że bardzo ważną sprawą na pewno jest posiadanie dobrego wyposażenia oraz dodatków w naszych łazienkach czy toalecie. Nawet całkiem niedawno miałam okazję zamówić doskonały dozownik do ręczników z https://calde.pl/dozowniki-do-recznikow i wiem, ze wybrałam mądrze.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 04 lis 2021, 16:04
autor: Ariela
estera pisze: 13 kwie 2021, 19:24 Staraliście się urządzić łazienkę w jakimś określonym stylu, czy akcesoria dobieraliście, patrząc wyłącznie na ich funkcjonalność? Dla mnie nawet dozownik na mydło jest elementem, który powinien współgrać z całą aranżacją. Kiedy wszystko do siebie pasuje, o wiele przyjemniej jest mi spędzać czas w danym pomieszczeniu. Jestem ciekawa, czy wy też tak bardzo zwracacie na to uwagę?
Na wygląd łazienki wypływają też sprzęty, np. pralka. My niedawno kupiliśmy pralkę Toshiba Pralka TW-BL100S2PL(SK) srebrną i świetnie wygląda, zobacz tutaj https://www.kakto.pl/agd/pralki/pralki- ... kg-srebrna Do tego to naprawdę bardzo funkcjonalny i solidny sprzęt, polecam.

Re: Łazienka w dobrym stylu

: 07 kwie 2022, 23:07
autor: Angelina83
Dla mnie łazienka w dobrym stylu, to łazienka minimalistyczna. Z jednej strony nie lubię zbyt wielu rzeczy, mebli i tak dalej, ale z drugiej w łazience jednak musi być wszystko co potrzebne. Ja wyposażenie swojej łazienki znalazłam u nich: https://eralazienki.pl/ Świetny sklep w którym znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do łazienki. Fajne ceny i dobry wybór.