chle-mar.pl opinie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Abel-66
Posty: 6
Rejestracja: 29 gru 2019, 5:48

chle-mar.pl opinie

Post autor: Abel-66 »

Hej. Znacie hurtownię artykułów metalowych i budowlanych Chle-Mar? Wpadło mi w oko parę produktów w dobrych cenach i chciałbym coś zamówić. Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Hilary87
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2019, 5:32

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hilary87 »

W Chle-mar zamawiałem wszystko do ostatniego remontu w domu i jak najbardziej ci polecam. Bardzo dobra hurtownia, świetne ceny.
Awatar użytkownika
amadeusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:32

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: amadeusz »

Jak dla mnie najlepszy sklep z artykułami budowlanymi i wykończeniowymi. Z Chlemar mam myjkę ciśnieniową, wiertarki, sprzęt do ogrodu - wszystko. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Aleksy_93
Posty: 2
Rejestracja: 17 mar 2020, 8:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aleksy_93 »

Chle-Mar ma bardzo szeroki asortyment, jeśli chodzi o artykuły metalowe i budowlane. Jeśli szykuje Ci się remont, to to będzie najlepsze miejsce na zakupy.
Awatar użytkownika
Bonifacy1982
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2020, 19:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bonifacy1982 »

No i w Chle-mar masz wszystko w jednym miejscu. Ja najpierw jeździłem po sklepach i szukałem, gdzie taniej, ale potem kolega powiedział mi o hurtowniach online i życie stało się sporo łatwiejsze :)
Awatar użytkownika
boguslaw-64
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: boguslaw-64 »

Chle-mar ma sklep stacjonarny z artykułami budowlanymi niedaleko Krakowa. Jeśli jesteś z okolicy, polecam zajrzeć. Duży wybór, niskie ceny.
Awatar użytkownika
Duszan71
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2019, 3:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Duszan71 »

W Chle-mar kupowaliśmy z żoną wszystkie artykuły malarskie przy remoncie mieszkania. Dobra jakość, przystępne ceny, no i szybka wysyłka.
Awatar użytkownika
Faustyn-67
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2020, 7:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Faustyn-67 »

Potwierdzam w 100%, warto w hurtowni ChleMar robić duże zakupy do domu. Na remont to opcja idealna!
Awatar użytkownika
Bogusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2019, 22:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bogusz »

W Chle-Mar najbardziej opłaca się zrobić jedno, duże zamówienie. Ceny są niskie, a mają dobrych producentów sprzętu.
Awatar użytkownika
Alojzy_80
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2019, 0:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Alojzy_80 »

Mają też artykuły elektryczne: przedłużacze, lampy, reflektory. Super, polecam chle-mar.pl.
Awatar użytkownika
Bolebor
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 8:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bolebor »

Ja mam cały zestaw narzędzi ogrodowych właśnie z chle-mar.pl i bardzo dobrze się sprawdza, nie mogę powiedzieć o nich złego słowa.
Awatar użytkownika
Dobiesław
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2019, 19:22

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dobiesław »

Chle-mar to było dla mnie zbawienie, kiedy potrzebowałem ogromnych ilości klejów, silikonów i pianek przy budowie domu. Wszystko w jednym miejscu, można zamówić raz, a dobrze.
Awatar użytkownika
adriana62
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: adriana62 »

Mąż regularnie robi zakupy w hurtowni Chle Mar i za każdym razem jest zadowolony.
Awatar użytkownika
Albert_61
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2020, 18:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Albert_61 »

Jeśli chcesz kupić raz, a dobrze, to rób zamówienie w Chle-mar, nie ma się co zastanawiać.
Awatar użytkownika
anioł1981
Posty: 3
Rejestracja: 06 mar 2020, 21:25

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: anioł1981 »

Wydaje mi się, że Chle-mar ma największy wybór artykułów metalowych w sieci. Zamki, klamki, zawiasy, kłódki, okucia meblowe - czego tylko zapragniesz ;)
Awatar użytkownika
anastazy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2020, 2:43

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: anastazy »

Bardzo dobra hurtownia budowlana, mają naprawdę ogromny wybór producentów i sprzętów i akcesoriów. Polecam CHLE-MAR.
Awatar użytkownika
Aleks
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aleks »

Dobry, solidny sklep z bardzo dużym asortymentem, idealny dla każdego, kto ma remont w domu i chce tanio i dobrze kupić sprzęt. Mogę polecić Chle-mar.
Awatar użytkownika
albrecht
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2020, 11:51

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: albrecht »

Polecam chle-mar.pl i sam na pewno zamówię tam ponownie. Bardzo dobra hurtownia.
Awatar użytkownika
alfons-78
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2020, 16:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: alfons-78 »

W chle-mar.pl mają naprawdę fajne ceny, a produkty są dobrej jakości. Nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
Abraham-62
Posty: 6
Rejestracja: 29 paź 2019, 18:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Abraham-62 »

Szybko, dobrze i tanio - polecam hurtownię Chle-Mar!
Awatar użytkownika
żabka
Posty: 172
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:06

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: żabka »

Nie kojarzę tej firmy, ale ponoć warto zgłosić się po meble do https://meble-mdpf.pl/meble-na-wymiar-nowy-sacz/ . U nich możecie zaprojektować przepiękne i solidne meble, zgodne z waszymi potrzebami. Firma jest naprawdę profesjonalna i ma ogromne doświadczenie. Potrafi zaproponować najróżniejsze rozwiązania, doradzić. Tak, aby klient znalazł, to co szuka.
Awatar użytkownika
Amanda-66
Posty: 5
Rejestracja: 16 lis 2019, 4:33

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Amanda-66 »

Jak pierwszy raz na nich trafiłem, to byłem w szoku, że mają dosłownie wszystko. Teraz zakupy budowlane robię tylko w Chle-mar.
Awatar użytkownika
adriana62
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2020, 19:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: adriana62 »

Byłem miło zaskoczony, że mają tak duży wybór produktów metalowych, budowlanych i wykończeniowych. Wszystko mają w bardzo dobrej jakości. Polecam.
Awatar użytkownika
adelard-79
Posty: 9
Rejestracja: 06 mar 2020, 23:18

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: adelard-79 »

Zaopatruje się u nich artykuły motoryzacyjne do mojego zakładu. Istotne jest dla mnie to, że są jednocześnie producentem, importerem i hurtownią, dlatego mają najlepsze ceny na rynku.

wiatrak domowy prąd
Awatar użytkownika
angela1983
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2019, 17:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: angela1983 »

W chle-mar dbają o klientów. Ostatnio mają darmowe dostawy i szybki czas wysyłki bo już w 24 godziny. Znają się na robocie i słowo jakość może być ich wizytówką.
Awatar użytkownika
Aleksandra_79
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2020, 3:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aleksandra_79 »

Produkty do budowy domu kupuje tylko u nich. Polecili mi ich moi budowlańcy i teraz będę polecał tą firmę wszystkim znajomym.
Awatar użytkownika
Alojzy_80
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2019, 0:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Alojzy_80 »

Myślę, że spokojnie możecie do nich dzwonić z pytaniem o dowolny produkt w branży. Mają dosłownie wszystko i dzięki szybkim dostawą możesz to mieć następnego dnia u siebie.
Awatar użytkownika
Agnieszka72
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Agnieszka72 »

Otwierając firmę remontową na początku kupowałem w sieciówkach. Teraz wiem, że to był bardzo duży błąd. Na szczęście trafiłem na hurtownie chle-mar. Super produkty!
Awatar użytkownika
Arkadiusz
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2019, 22:45

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Arkadiusz »

Szeroka oferta narzędzi i artykułów budowlanych. Super kontakt i szybki czas realizacji.
Awatar użytkownika
amadeusz
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2020, 21:32

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: amadeusz »

Narzędzia od nich są świetnej jakości, wystarczają na długo i nie trzeba przepłacać.
Awatar użytkownika
aldona1990
Posty: 27
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:09

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: aldona1990 »

Wysoki poziom obsługi. Można u nich znaleźć dosłownie wszystko.
Awatar użytkownika
astryda-92
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2020, 12:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: astryda-92 »

Jako spawacz z wieloletnim doświadczeniem powiem szczerze, że nigdzie nie znalazłem tak dobrych artykułów ochronnych do spawania, jak u nich. Przy okazji kupuje też u nich pozostałe narzędzia. Zawsze spełniają moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
anastazy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2020, 2:43

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: anastazy »

Planując remont lub budowę domu warto zaopatrywać się w dobre i tanie produkty. Takie właśnie znajdziecie w chle-mar.
Awatar użytkownika
Albrecht83
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Albrecht83 »

Mają bardzo szeroką ofertę artykułów w każdej dziedzinie związanej z domem. Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Augusta90
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Augusta90 »

Duży asortyment, profesjonalne doradztwo. Polecam.
Awatar użytkownika
Apolonia79
Posty: 4
Rejestracja: 13 sty 2020, 6:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Apolonia79 »

Wysoka jakoś produktów, cena adekwatna do jakości i szybki czas realizacji, przekonały mnie, że warto kupować tylko u nich. Ciężko Wam będzie znaleźć równie dobrą firmę w tej branży.
Awatar użytkownika
Aleks1975
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:43

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aleks1975 »

Mają ogromną przewagę nad konkurencją. Rzadko można znaleźć firmę z tak dużym asortymentem, która jest jednocześnie producentem, importerem i hurtownią.
Awatar użytkownika
Błażej-86
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2019, 20:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Błażej-86 »

Niedawno zacząłem sobie dorabiać, czy remontach mieszkań i bardzo cieszę się, że znajomy polecił mi chle-mar. Dzięki temu mam dobre produkty niezbędne przy remoncie i sporo zaoszczędziłem porównując ceny w sklepach budowlanych.
Awatar użytkownika
Barbara_85
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 20:21

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Barbara_85 »

Szeroki wybór artykułów budowlanych, a większość dostępna od ręki. W chle-mar zawsze doradzą i zależy im na zadowoleniu klientów.
Awatar użytkownika
Bonifacy1982
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2020, 19:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bonifacy1982 »

Bardzo szeroki wybór artykułów do mocowania. Wysoka jakość i krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Od kilku lat kupuje tylko w chle-mar.
Awatar użytkownika
Augustyn-82
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 18:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Augustyn-82 »

Super obsługa! Mają u mnie wielki plus za jakość produktów i niskie ceny. Porównywałem w kilku innych sklepach i serio byłem zaskoczony.

bakterie bifidophilus
Awatar użytkownika
agapit
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 1:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: agapit »

Możesz zamawiać bez obaw! Ja połowę narzędzi w warsztacie mam ze sklepu Chle-mar! Mają bardzo dobre ceny i szybko wysyłają zamówienia.
Awatar użytkownika
boguchwal90
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2020, 2:21

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: boguchwal90 »

Jak zaczynaliśmy remont domu, to mieliśmy tylko podstawowe narzędzia. Oczywiście potrzebowaliśmy znacznie więcej. Żeby nie tracić czasu zamówiliśmy na https://chle-mar.pl/, gdzie jak się okazało mają bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
ariel-76
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 18:10

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: ariel-76 »

Kupiłem w Chle-mar zestaw kluczy i śrubokrętów. Są bardzo trwałe mimo, że ich intensywnie używam.
Awatar użytkownika
Borys-73
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2019, 9:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Borys-73 »

W hurtowni Chle-mar mają wszystkie potrzebne mi narzędzia do ogrodu. No i mają też spory asortyment części zamiennych, więc można wszystko zamówić za jednym razem.
Awatar użytkownika
Emanuela_77
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:30

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Emanuela_77 »

Kupiłam w https://chle-mar.pl/ kosiarkę i opryskiwacz i bardzo polecam sklep! Tanio i bez problemów.
Awatar użytkownika
Bogumil-86
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 2:24

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bogumil-86 »

Budowałem domek na drzewie dla córki i wszystkie metalowe zawiasy, kątowniki, śruby i okucia kupiłem tutaj: https://chle-mar.pl/

herbata irving zielona z ananasem
Awatar użytkownika
Franciszek-64
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2020, 6:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Franciszek-64 »

Pracuję w branży budowlanej, wiec potrzebuję solidnego dostawcy. W Chle-mar zawsze jest wszystko czego potrzebuję

metoda ekstrakcji
Awatar użytkownika
donat_83
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2020, 12:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: donat_83 »

Mieszkam w niewielkiej wsi na końcu świata, więc zakupy w sklepie budowlanym to prawdziwa wyprawa. Na szczęście jest internet i robię wygodnie zakupy na Chle-mar.
Awatar użytkownika
gustaw
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 14:12

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gustaw »

Podczas remontu mieszkania wyskoczyło kilka niespodzianek. Wygodniej było mi kupić brakujące produkty na Chle-mar, niż tracić czas na dojazd do marketu. Bardzo szybka wysyłka!
Awatar użytkownika
eunika
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: eunika »

Mogę polecić Ci sklep Chle-mar z czystym sumieniem! Zawsze u nich kupuję i nigdy nie było żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Ciechoslawa1969
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 21:03

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ciechoslawa1969 »

Na https://chle-mar.pl/ mają świetny wybór materiałów budowlanych. Wszystko można kupić w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
gniewosz1985
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2020, 10:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gniewosz1985 »

Kupiłem w Chle-mar drabinę na działkę. Bardzo stabilna i solidnie wykonana, a cena było atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Hubert_67
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 8:25

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hubert_67 »

Spokojnie możesz zamawiać na Chle-mar. To mój ulubiony sklep, sporo majsterkuję, więc jestem ich częstym klientem.
Awatar użytkownika
Jadwiga
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2020, 22:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Jadwiga »

Hobbystycznie zajmuję się renowacją mebli, często kupuję w sklepie Chle-mar dyski do szlifierki, zawiasy i itd. Mają bardzo dobre ceny i świetną jakość produktów.
Awatar użytkownika
florentyn
Posty: 2
Rejestracja: 22 lis 2019, 18:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: florentyn »

Kupiłem pół roku temu w Chle-mar myjkę ciśnieniową Stanley i jestem bardzo zadowolony. Ma mnóstwo funkcji, dodatkowych końcówek, którymi mogę wyczyścić elewację domu, rower, a nawet kostkę chodnikową.
Awatar użytkownika
aurelian74
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 18:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: aurelian74 »

Świetny sklep! Kupuję w Chle-mar od ponad roku. A kupuję często, bo zajmuję się wykończeniówką. Świetna obsługa klienta.
Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Janusz »

Zamówiłem w https://chle-mar.pl/ zawiasy do huśtawki ogrodowej i były rewelacyjnej jakości.
Awatar użytkownika
Dagmara
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2019, 1:01

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dagmara »

Jak robiliśmy z mężem remont domu na wsi, to okazywało się, ze co chwile nam czegoś brakuje, czasem nawet podstawowych narzędzi. W końcu usiedliśmy przed komputerem i zamówiliśmy wszystko na Chle-mar. Zamówienie przyszło szybciej niż myśleliśmy!
Awatar użytkownika
Iwona-97
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2020, 7:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Iwona-97 »

Chle-mar to sprawdzony sklep! Bardzo polecam! Rewelacyjna jakość elektronarzędzi i części do nich.
Awatar użytkownika
Miranda
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2020, 2:33

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Miranda »

Czeka mnie odmalowywanie mieszkania, wszystkie akcesoria malarskie kupiłam w Chle-mar, bo mają świetne ceny i bardzo dobrą jakość.
Awatar użytkownika
kanimir-72
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, 7:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: kanimir-72 »

W Chlemar można znaleźć dosłownie wszystko, czego potrzebujecie do remontu. To moja ulubiona hurtownia.
Awatar użytkownika
zefiryn-94
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2019, 19:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: zefiryn-94 »

Jak dla mnie wygrywają, w kwestii różnorodności artykułów spawalniczych, a przede wszystkim ich ceny ;)

walther p99 vs glock 17
Awatar użytkownika
jur
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2020, 3:44

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: jur »

Nawet z pozoru zwykłe drabiny w Chlemar są produktami najwyższej jakości. Przy niestandardowych wymiarach przesyłek, ceny nie przerażają.
Awatar użytkownika
Zygmunt71
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 19:14

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zygmunt71 »

Ostatnio remontujemy sporo bloków starego typu. Żeby wyrównać te nierówne ściany musimy robić gładzie i zużywamy mnóstwo artykułów ściernych Kupuje je od lat w Chlemar.
Awatar użytkownika
Ota1974
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 14:13

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ota1974 »

Wyposażając swój warsztat samochodowy skorzystałem z ich oferty produktów motoryzacyjnych. Nie żałuje bo zaoszczędziłem porównując ceny u konkurencji, a przede wszystkim teraz dokupuje już tylko nowe sprzęty.
Awatar użytkownika
Lesław_71
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 0:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lesław_71 »

W Chlemar zawsze doradzą, nikogo nie zostawili bez rady i pomocy.
Awatar użytkownika
Walentyn-88
Posty: 2
Rejestracja: 03 lut 2020, 18:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Walentyn-88 »

W Chlemar cenię sobie najbardziej ich zaangażowanie i wyszukiwanie coraz to nowych perełek i nowinek technicznych. Dzięki temu mają bardzo rozbudowaną ofertę.
Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 15:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Janusz »

Sprzedają produkty w bardzo rozsądnych cenach. Klienci do nich wracają i zostają już na dłużej.
Awatar użytkownika
Luborad
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 22:30

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Luborad »

Doskonale pamiętam, jak miałem duży problem ze znalezieniem części do nietypowej armatury łazienkowej. Pracownicy Chlemar jako jedyni od razu wiedzieli o co chodzi i szybko załatwiłem całą sprawę. Polecam
Awatar użytkownika
Kajetan
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2020, 19:10

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kajetan »

Jedyne czego żałuje, to to że dowiedziałem się o nich tak późno. Dobra i sprawdzona firma.
Awatar użytkownika
Feliksa-68
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 19:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Feliksa-68 »

Mam zaufanie do ich produktów. Poleciła mi ich sąsiadka, której rodzina pomagała zrobić remont.Mają wysokiej jakości produkty i ceny, które nie zwalają z nóg.

ile kompletów pościeli dla noworodka
Awatar użytkownika
Arkady-63
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2020, 15:15

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Arkady-63 »

W Chlemar po raz pierwszy od dawna poczułem się uczciwie potraktowany i kompleksowo obsłużony. Otrzymałem tylko te produkty, których potrzebowałem bez zbędnego wciskania "okazji"
Awatar użytkownika
Cichosław-60
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2020, 17:00

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Cichosław-60 »

Współorganizowałam malowanie świetlicy dla dzieci. Wszystkie produkty malarskie kupiliśmy w Chlemar. Teraz dzieci mają super przestrzeń do nauki i zabaw, która wystarczy na wiele lat.
Awatar użytkownika
irma1990
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2020, 14:30

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: irma1990 »

Chlemar to gwarancja satysfakcji bez wielkich nakładów finansowych.
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 22:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Klaudiusz »

Jednym z ważnych czynników, który przeważył na wyborze Chlemar podczas stałej współpracy były atrakcyjne rabaty dla firm oraz czas dostawy w 24h. Przy prowadzeniu biznesu to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Sławek1983
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sławek1983 »

Chlemar to firma godna polecenia, przede wszystkim za podejście do Klienta. Wielokrotnie otrzymałem już od nich pomoc w znalezieniu nietypowych modeli konkretnych produktów, zwłaszcza przy artykułach motoryzacyjnych.
Awatar użytkownika
Weridiana_89
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:33

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Weridiana_89 »

To firma z tradycjami i ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.
Awatar użytkownika
Lubomir_72
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 15:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lubomir_72 »

Często do nich zaglądam, bo mają wiele akcji promocyjnych. Ostatnio kupiłem u nich myjkę ciśnieniową i wiertarkę w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Linda73
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2020, 4:58

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Linda73 »

Ich artykuły malarskie wykorzystuję nawet w mojej pracowni. Mają dobrej jakości pędzle, które nie gubią włosia. Są trwałe i wytrzymałe.

stawianie baniek
Awatar użytkownika
wespazjan
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2020, 19:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: wespazjan »

Polecam współpracę z Chlemar - zarówno ze względu na duży wybór produktów i doradztwo, jak również system płatności czas dostawy.
Awatar użytkownika
Hanna1961
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 16:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hanna1961 »

Powiem wam tak, jak chcecie elektronarzędzia, to naprawdę polecam wam zajrzeć na stronę firmy chle-mar. Tak jak mówili moi poprzednicy, znajdziesz u nich szereg specjalistycznych narzędzi.
Awatar użytkownika
Ananiasz-86
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 5:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ananiasz-86 »

Szlifierka kątowa? A może wiertarka udarowa? Jeśli to są narzędzia, których poszukujesz, to na stronie Chle-mar wspomnianej przez poprzedników znajdziecie najlepsze oferty. Świetna sprawa, narzędzia te sprawują się doskonale, są niezawodne i bezawaryjne. Ciężko byłoby mi poradzić sobie bez nich.
Awatar użytkownika
Stanisław_64
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 13:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Stanisław_64 »

Gdy budowałam domek, to również korzystałam z ich oferty. Na ich stronie znalazłam szereg profesjonalnych i solidnych narzędzi. Dlatego na Twoim miejscu zainteresowałbym się ofertą Chle-mar na poważnie.
Awatar użytkownika
karyna-61
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 23:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: karyna-61 »

Gdy ja robiłem remont, to poszukiwałam sprawdzonej strony, na której mogłbym kupić wkrętarkę i właśnie sklep chle-mar mi to zapewnił. Tak więc, ja również polecam ten sklep, ponieważ znajdziecie tam najlepsze oferty w zakresie narzędzi.
Awatar użytkownika
Sabina1970
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 21:53

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sabina1970 »

Widzę, ze wszyscy polecają sklep chle-mar, więc ja nie będę inna i również zachęcam do sprawdzenia ich oferty. Z tego co wiem, to możecie również dostać tam artykuły ogrodnicze
Awatar użytkownika
safira
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 13:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: safira »

Ja w sklepie chle-mar nie kupowałam narzędzi, a jedynie drabinę. Jednakże mimo wszystko, zachęcam was do sprawdzenia ich oferty, ponieważ na pewno nie będziecie żałować.
Awatar użytkownika
Konstanty-83
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 14:46

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Konstanty-83 »

Powiem wam, że gdy mój znajomy robił remont, to również korzystał z oferty Chle-mar. Nie ukrywał, że głównie ceny go przekonały do zamówienia, ponieważ są zaskakująco niskie jak na taką jakość produktów.
Awatar użytkownika
Atena
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 2:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Atena »

Mój znajomy ma firmę budowlaną i czasami musi wymienić narzędzia na których pracują. Gdy pytałam go z jakiej firmy korzysta, to polecił właśnie chle-mar. Dlatego myślę, że można im zaufać.
Awatar użytkownika
Wincentyna_86
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2020, 15:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wincentyna_86 »

Lubię elektronarzędzia akumulatorowe AEG, uważam, że mają bardzo fajną jakość za rozsądne pieniądze, używam ich na co dzień w pracy, widziałem, że wkrótce wypuszczają nową serię urządzeń o jeszcze bardziej kompaktowych wymiarach
Awatar użytkownika
weridiana-71
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 5:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: weridiana-71 »

W hurtowni Chle-Mar zamawiałam kiedyś wiertarko-wkrętarkę, gdy chciałam zrobić partnerowi urodzinowy prezent. Paczka przyszła szybko, a chyba nie muszę nikogo przekonywać, że w hurtowni ceny są niższe niż w sklepach. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
Otokar_80
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 3:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Otokar_80 »

Kiedyś w Chle-Mar zamówiliśmy kosiarkę i wkrętarkę. Pamiętam, że zapłaciliśmy dużo mniej niż byśmy zapłacili w sklepach stacjonarnych. Sprzęt pochodzi od dobrych producentów, działa bez zarzutów, a jest używany dosyć często.
Awatar użytkownika
Ewaryst
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 12:14

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ewaryst »

Wiele osób poleca Chle-Mar i sama chyba niedługo kupię tam artykuły ogrodowe i narzędzia. Mój mąż na wiosnę chce stawiać altankę, więc przydadzą nam się dobre narzędzia i materiały. Na ich stronie widziałam, że wybór jest ogromny.
Awatar użytkownika
Metody1997
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 4:46

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Metody1997 »

W hurtowni Chle-Mar znajdziemy wszystko z branży budowlanej. Mają drabiny, elektronarzędzia, przedłużacze, liny, łańcuchy czy systemy wentylacyjne. Można tak wymieniać bez końca, a to co ich wyróżnia, to niskie ceny i sprawny kontakt.
Awatar użytkownika
Albert-78
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 20:25

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Albert-78 »

Nie znałam hurtowni Chle-Mar, ale wszystkie dobre opinie o nich zachęciły mnie do zakupów. Zwłaszcza, że na wiosnę muszę kupić nowe narzędzia, grabie czy łopaty do pracy w ogródku. Zauważyłam, że ceny są niskie, więc wszystko zamówię od razu.

noże walther
Awatar użytkownika
marcjana
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 0:27

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: marcjana »

Niedawno skończyliśmy remont i mój mąż wszystkie pianki, kleje czy silikony zamawiał właśnie w Chle-Mar. Jest tam bardzo tanio, a przy dużym remoncie cena ma znaczenie. Wiele rzeczy sami robią, a narzędzia są od zaufanych producentów. Wysoka jakość połączona z dobrą ceną.
Awatar użytkownika
Jadwiga70
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 12:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Jadwiga70 »

Gdy mieliśmy remont, to sąsiad polecił nam hurtownię Chle-Mar. Zdziwiliśmy się, bo są tam dostępne nie tylko artykuły budowlane, ale też armatura. Kupiliśmy u nich baterie do kuchni i łazienki. Udało nam się zaoszczędzić na tym pieniądze, bo zapłaciliśmy dużo mniej.
Awatar użytkownika
Marian_88
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 15:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Marian_88 »

Poczytałam trochę o Chle-Mar i muszę przyznać, ze wyglądają profesjonalnie. Mają klientów z Polski i zagranicy, a ich narzędzia pochodzą od najlepszych producentów. Poza tym widać, że się rozwijają, bo sami też produkują własne artykuły i mają zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 8:52

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lech »

Nasza firma współpracuje od dłuższego czasu z hurtownią Chle-Mar i nie narzekamy. Mają bardzo dobre ceny za materiały budowlane, a w ich ofercie znajdziemy dosłownie wszystko. Zakupy są wygodne, bo wszystko znajdziemy w jednym miejscu. Polecam ich innym firmom.
Awatar użytkownika
mariola67
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 12:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: mariola67 »

Jeśli prowadzicie własną firmę budowlaną, to polecam nawiązać współpracę z hurtownią Chle-Mar. Mają wszystkie materiały w jednym miejscu, więc nie trzeba biegać po różnych hurtowniach, żeby zrobić zamówienie. Kontakt z nimi też jest bardzo dobry.
Awatar użytkownika
Norman1999
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 3:09

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Norman1999 »

Mój tata prowadzi niewielką firmę budowlaną i niedawno szukał dobrej hurtowni z materiałami. W Internecie znalazłam Chle-Mar i tata się do nich odezwał. Teraz chwali sobie współpracę, materiały są zawsze na czas, a ceny mają naprawdę niskie.
Frińe

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Frińe »

No właśnie ja niedawno kupiłam w Chle-Mar artykuły malarskie potrzebne do remontu naszego mieszkania. Mają bardzo bogaty wybór, przystępne ceny i jakość produktów moim zdaniem - godna uwagi. Jestem zadowolona, że udało się kupić wszystko co potrzebne w jednym miejscu.
Griż

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Griż »

Bardzo się cieszę, że znalazłam w internecie stronę hurtowni artykułów budowlanych Chle-Mar. Oferują szeroki, bogaty asortyment wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych, w bardzo przystępnych cenach. Dodatkowo, w razie wątpliwości zawsze służą radą odnośnie wyboru produktu.
Żbik

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Żbik »

Marzeniem mojego taty była nowa wiertarka udarowa. Przeszukałam internet wzdłuż i wszerz, bo bardzo zależało mi na dobrej jakości sprzęcie. W hurtowni Chle-Mar mieli najbardziej atrakcyjną cenę. Jestem zadowolona z transakcji, taka z prezentu również.
Goś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Goś »

Cieszę się, że przed remontem udało mi się trafić na Hurtownię Che-Mar. Świetne produkty, fajne ceny, a firma służy radą i potrafi dobrać odpowiednie artykuły dla laika :)
rołak

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: rołak »

Powiem tak, hurtownia budowlana Chle-Mar jest miejscem, w którym mój tata regularnie się zaopatruje. Mają bogaty asortyment, zresztą warto u nich kupić artykuły budowlane i narzędzia nie tylko profesjonalistom, ale też osobom prywatnym.
mereś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: mereś »

W bardzo dobrej cenie kupiłam w hurtowni Chle-Mar artykuły malarskie. Wspólnie z partnerem z ich pomocą odświeżyliśmy w zeszłym tygodniu nasze mieszkanie. Porównywałam wcześniej ceny tych artykułów w różnych sklepach, u nich wypadały najtaniej.
Kasrteś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kasrteś »

Hurtownia Chle-Mar jest dowodem na to, że często warto porównać ceny dużych marketów budowlanych z tymi mniejszymi hurtowniami. Ja się cieszę się, że ich odkryłam, bo udało się sporo zaoszczędzić na sprzęcie budowlanym.
ości

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: ości »

Mój mąż prowadzi firmę budowlaną i dość często kupuje w tej hurtowni, bardzo sobie chwali. Ostatnio kupił w Chle-Mar drabiny i artykuły malarskie. Szybka realizacja i dostępność produktów "od ręki".
duś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: duś »

Mogę polecić firmę Chle-Mar, zwłaszcza artykuły malarskie. Świetna jakość! Doceniam również podejście firmy do klienta. Są cierpliwi, rzeczowi i profesjonalni.
Nieś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Nieś »

Jeśli kogoś interesują artykuły ogrodnicze to zdecydowanie polecam Firmę Chle-Mar. Dobrej jakości produkty, super obsługa, ogromny wybór. Ja jestem zadowolona.
Żur

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Żur »

Świetna jakość produktów, zarówno jeśli chodzi o elektronarzędzia , jak i drabiny czy narzędzia ręczne. Każdy produkt można brać w ciemno bo, nie ma możliwości zawodu. Polecam.
Rzęska

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rzęska »

To prawda, jeśli chodzi o hurtownie artykułów budowlanych, szczególnie tych online, to Chle-Mar jest zdecydowanie na podium. I mówię z doświadczenia, bo właśnie kończymy budowę i urządzanie domu, bardzo dużo zamawialiśmy u nich.
Bińka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bińka »

Właściwie większość produktów, jeśli chodzi o artykuły ogrodnicze mam właśnie z Chle-Mar. Kupowałam u nich, bo maja produkty naprawdę wysokiej jakości, na pewno wiele lat posłużą do prac porządkowych w ogrodzie.
Nań

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Nań »

Artykuły malarskie z firmy Chle-Mar są bardzo dobrej jakości. Duży wybór i bardzo przyzwoite ceny. Jestem zadowolony i pozostanę klientem jeszcze długo. Doskonała współpraca.
łesko

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: łesko »

Ostatnio dość sporo kupiliśmy w Chle-Mar. Znajomy polecił mi tę hurtownię i jestem zadowolony. Ceny przystępne i bogaty asortyment. Zamówiłem m.in. drabiny - szukałem wysokiej i stabilnej. Ta od nich jest świetna.
szałas

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: szałas »

Mamy za sobą remont łazienki i w hurtowni Chle-Mar kupiliśmy sporo artykułów potrzebnych do tego remontu. Na pewno armatura u nich jest w rewelacyjnej cenie. Jeśli ktoś z Was planuje remont, polecam zakupy w tej hurtowni.
dżem

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: dżem »

Często kupuję w hurtowni artykułów budowlanych Chle-Mar. Zawsze byłem zadowolony, ostatnio odkryłem, że mają w ofercie również artykuły motoryzacyjne, warto zajrzeć w ten dział. Bardzo dobre ceny.
Żgań

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Żgań »

W hurtowni Chle Mar są doskonałe Artykuły malarskie. Dobry wybór, świetna jakość. Warto robić u nich zaopatrzenie.
Katarzyną

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Katarzyną »

Według mnie Chle-Mar to najlepsza hurtownia z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi do domu. Mamy od nich sporo rzeczy, zaczynając od artykułów malarskich typu pędzle, po drabiny czy myjkę ciśnieniową. Polecam.
Wagą

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wagą »

Jeśli ktoś potrzebuje czegoś takiego jak: artykuły ogrodnicze, to dobrze trafiliście. Firma Chle-Mar ma ich bardzo duży wybór, a przy tym jakość jest naprawdę dobra. Ja jestem zadowolonym klientem i pozostanę nim jeszcze długo.
Moriś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Moriś »

Ze względu na wykonywany zawód hurtownia budowlana Chle-Mar jest bardzo często odwiedzana przeze mnie. Sporo u nich kupuję i jestem zadowolony.
Zuśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zuśka »

Artykuły elektryczne w hurtowni Chle-Mar są naprawdę wysokiej jakości. Duży wybór, świetny kontakt ze sprzedawcą, dobre ceny. Wszystko czego można chcieć :)
Grażka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Grażka »

Lubię prace w ogrodzie, dlatego narzędzia ogrodnicze to ważne dla mnie zakupy. Hurtownia Chle-Mar ma ich naprawdę duży wybór, znalazłam dla siebie wiele sprzętów, które zakupiłam i z których jestem naprawdę zadowolona.
Wróż

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wróż »

Ostatnio zakupiłem pędzle w hurtowni Chle-Mar - jak zawsze: udane zakupy. Szeroki wybór i doskonała jakość. Polecam.
Katriń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Katriń »

Moim zdaniem oferta hurtowni budowlanej Chle-Mar jest bardzo dobra. Mają szeroki asortyment i ceny często niższe, niż w popularnych marketach budowlanych. Naprawdę warto u nich kupować.
Łukasz

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Łukasz »

Okazało się, że wiertarka udarowa której szukałem w najlepszej cenie jest właśnie w hurtowni artykułów budowlanych Chle-Mar. Przesyłka przyszła bardzo szybko, dobrze zapakowana, oceniam sklep oczywiście pozytywnie.

kamera warszawa live
Gryś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gryś »

Ja w tym sklepie zwykle kupuję artykuły malarskie. Zajmuję się tym zawodowo i Chle-mar ma najlepsze ceny i najwyższą jakość produktów. Zdecydowanie mogę polecić każdemu. I nie tylko artykuły malarskie, także elektryczne czy ogrodnicze.
dżorsk

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: dżorsk »

Nie znam tego sklepu, ostatnio zaopatruję się na allegro. Niektóre marki mają tam swoje sklepy m.in. AEG a ich sprzęt bardzo dobrze mi się sprawdzają w pracy. Teraz zresztą u nich spore obniżki cen w sklepie, ja sobie zamówiłem dodatkowe akumulatory
Luśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Luśka »

Ja zamawiałam tablice informacyjne, chwalę sobie te zakupy. Fajna obsługa, szybka wysyłka, bezproblemowe zakupy. To się ceni. Myślę że już zostałam stałym klientem, bo tylko myślę co jeszcze kupić :)
Nicpoń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Nicpoń »

Zobaczcie sobie też, jakie fajne skrzynki na listy mają, kupowałam u nich różne rzeczy i nigdy nie narzekałam na jakość. Zarówno jeśli chodzi o jakoś produktów jak i jakość obsługi. Świetny sklep. Polecam.
iruśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: iruśka »

Mój tata kupuje u nich regularnie zawiasy drzwiowe, taka jest stolarzem i często potrzebuje właśnie tego typu artykuły metalowe. Oni mają bardzo dobre ceny.
Kipiś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kipiś »

Jeśli chodzi o artykuły malarskie to mają ogromny wybór pędzli (dobrej jakości), wałków, taśm, folii. Jeśli tylko planujecie malowanie to warto zajrzeć do tego sklepu. Wszystko w jednym miejscu i naprawdę fajna jakość za przystępną cenę.
Słonik

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Słonik »

Polecam ich ze względu na bogaty asortyment i konkurencyjne ceny. W ofercie mają nawet elektronarzędzia, fajnie, że wszystko co potrzebne do remontu można kupić w jednym miejscu.
Kapryś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kapryś »

Mój ostatni zakup to szafka gazowa. Bardzo fajna, dobrze wykonana, nigdzie nie było żadnej niedoróbki. Szybka realizacja. To nie były moje pierwsze i na pewno nie ostatnie zakupy w tym sklepie. Bardzo polecam.
margoś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: margoś »

Ja kupiłam ostatnio spirale kanalizacyjne. Uroki mieszkania w bloku ze starą instalacją kanalizacyjną. Raz na jakiś czas trzeba ją potraktować taką spiralą. W Chle-Mar jest duży wybór różnorodnych produktów. Mają bardzo sprawną obsługę klienta. Dobre ceny to też ich zaleta. Polecam.
Kraś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kraś »

W Chle-Mar znalazłem świetne drabiny. Ogólnie mają ogromny wybór różnego asortymentu. Doskonałą obsługę klienta i bardzo fajne podejście do klienta. Jestem zadowolony ze wszystkich zakupów jakie zrobiłem. Polecam.
Wiaruś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wiaruś »

Wszystkie narzędzia ręczne jakie kupiłem w tym sklepie były dobrej jakości. To nie są jednorazówki. Zdecydowanie polecam. Nie ma takiego produktu z którego byłbym niezadowolony. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zawsze na czas i bardzo fajne ceny.
Włoch

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Włoch »

My przed świętami zdążyliśmy na szczęście z remontem łazienki. Sporo kupiliśmy w hurtowni Chle-Mar. Nie miałam pojęcia, że w ich ofercie jest nawet armatura. Którą kupiliśmy.
Północ

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Północ »

Nie spodziewałam się nawet, że to taki fajny sklep! Kupiłam u nich naprawdę sporo artykułów, ostatnio wieszaki na ubrania w końcu sobie wszystko uporządkowałam. Polecam ten sklep.
Ślimak

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ślimak »

Jestem zadowolona jeśli chodzi o Artykuły ogrodnicze - bardzo duży wybór produktów, każdy wysokiej jakości w bardzo przystępnych cenach. Świetna firma.
Berliśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Berliśka »

Mój mąż jest tak zwaną "złotą rączką" i sporo kupuje w tej hurtowni. Między innymi artykuły elektryczne, które mają w naprawdę przystępnych cenach.
aśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: aśka »

Dobre materiały budowlane to jedno :) Ja jeszcze zainwestowałam w https://xplo.pl/ to jest firma, która oferuję sprzedaż bezazbestowych materiałów uszczelniających, izolacji wysokotemperaturowych, materiałów ciernych w bardzo atrakcyjnych cenach
Miń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Miń »

Pędzle, szczotki, kuwetki, wałki - wszystko to można znaleźć w Chle-Mar. Duży wybór różnych materiałów malarskich i innych. Dobra jakość. Świetny sklep dla wymagającego klienta.
Hańsko

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hańsko »

Naprawdę polecam ten sklep budowlany. Moim zdaniem w porównaniu z większymi, znanymi marketami budowlanymi ceny są naprawdę konkurencyjne. No i duży wybór.
Rebuś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rebuś »

Można u nich kupić nawet skrzynki na listy, spory wybór - każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zamawiałam w tym sklepie nawet kasetkę na pieniądze w formie książki. Wszystko było dobrej jakości a zamówienie przyszło bardzo szybko.
Śnieg

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Śnieg »

Ja już powoli kupuję artykuły ogrodnicze na wiosnę. Nie mogę się jej doczekać, więc może przyspieszę ją zakupami. To nie są moje pierwsze zakupy w tym sklepie, więc wiem że wybór jest ogromny a jakość dobra. Ceny bardzo fajne, więc lubię tu robić zakupy.
Chłopak

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Chłopak »

Polecam tę hurtownię budowlaną. Zamawiam u nich [url=https://chle-mar.pl/o-firmie,17]artykuły metalowe/url] od lat, wybór naprawdę ogromny, wszystko, czego potrzebuję w jednym miejscu. Jestem zadowolony.
Chłopak

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Chłopak »

Polecam tę hurtownię budowlaną. Zamawiam u nich artykuły metalowe od lat, wybór naprawdę ogromny, wszystko, czego potrzebuję w jednym miejscu. Jestem zadowolony.

hdmi uhd
michał

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: michał »

Zamówiłem u nich w zeszłym miesiącu elektronarzędzia, które potrzebne były mi przy remoncie mieszkania. Cena i jakość naprawdę pierwszorzędna.
Ałaba

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ałaba »

Muszę powiedzieć, że wałki i pędzle kupione w Chle-Mar są naprawdę świetnej jakości. Warto je kupić, bo w przeciwieństwie do tych, które kupowałam w markecie, te na pewno nie są jednorazowe.
Faryń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Faryń »

Ja już nie raz, nie dwa kupowałem różnego rodzaju artykuły metalowe, zamki nawierzchniowe, wkładki do drzwi, kłódki itp. Zawsze wszystko było w najlepszym porządku, fajna obsługa klienta i szybka realizacja zamówienia.
Daruś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Daruś »

ja zamawiałem elektronarzędzia, nie zawiodłem się. jakość mnie zaskoczyła na plus, zwłaszcza jeśli chodzi o pompę do brudnej wody. Dobry sklep z bardzo dobrymi cenami. Jestem zadowolony.
Błażej

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Błażej »

Często robię zakupy w hurtowni Chle-Mar. Duży wybór w asortymencie, bardzo dobry kontakt z pracownikami. Wszystkie potrzebne nam ostatnio artykuły do remontu kupiliśmy właśnie u nich. Kolejne udane zakupy.
Manś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Manś »

Ja sobie bardzo chwalę artykuły ścierne, chociaż nie tylko. Ogólnie mają dość duży wybór różnych produktów potrzebnych przy drobnych pracach domowych, remontowych czy ogrodniczych. A jakości mogą pozazdrościć im inne tego typu sklepy.

czerpnia i wyrzutnia powietrza
Rosół

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rosół »

Mój partner postanowił zostać złotą rączką i kupił w hurtowni Chle-Mar różne elektronarzędzia. Przeglądał oferty różnych sklepów i hurtowni, okazało się, że u nich ceny były najlepsze.
Gumiś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gumiś »

Jeśli chodzi o wyposażenie garażu, to można tutaj znaleźć mnóstwo fajnych rzeczy. Artykuły motoryzacyjne w tym sklepie spełnia oczekiwania każdego domorosłego mechanika ;) Można znaleźć i szczelinomierz i oas transportowy. Wszystko czego potrzebuje się do samochodu i w domowym warsztacie.
Szaweł

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Szaweł »

Na stronie firmy Chle-Mar znajdziemy nie tylko szeroki wybór artykułów, ale także ogromny magazyn wiedzy. Na przykład artykuł: Niezbędnik kierowcy. Co warto mieć w samochodzie, korzystam z tej wiedzy i dzięki temu kupiłem kilka przedmiotów o których wcześniej bym nie pomyślał, a przydały się.
Maśka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Maśka »

Ja postanowiłam, że sama odświeżę swoje mieszkanie. Nie musiałam wykonywać żadnych fachowych napraw w stylu położenie gładzi, samo malowanie. Dlatego się na to zdecydowałam. Wszystkie potrzebne artykuły malarskie kupiłam w chle-mar. Wyszło super. Wybór artykułów jest duży a jakość bardzo fajna.
średnio

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: średnio »

Przed remontem, kiedy potrzebowaliśmy kupić sprzęt i akcesoria do łazienki. Okazało się, że w ich ofercie jest w naprawdę przystępnych cenach armatura do łazienki. Jakość bardzo dobra. Polecam.
Byłe

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Byłe »

Zamówiłem w zeszłym tygodniu różnego rodzaju narzędzia do prac ogrodowych, nie wiem, czy to kwestia tego, że jest przed sezonem, ale ich ceny były zdecydowanie niższe, niż w innych sklepach.

rhodiola rosea
Władysław

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Władysław »

To jest bardzo dobra hurtownia budowlana. Kupiłem u nich między innymi myjkę ciśnieniową, bardzo dobry sprzęt. Cena niższa niż w innych sklepach.
Mały

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mały »

Ogromny wybór dobrej jakości sprzętów takich jak narzędzia ręczne . Wyposażyłem cały swój mały warsztat właśnie w tym sklepie. Niczego mi więcej nie potrzeba. A ceny takie w sam raz. Świetnie!
zmienić

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: zmienić »

Polecono mi tę hurtownię i sam też uważam, że to dobra hurtownia artykułów metalowych i ogólnobudowlanych. Polecam zakupy u nich, sklep istnieje od lat, cieszą się dobrą opinią.
Fiszeń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Fiszeń »

Kupowałem i narzędzia ręczne i narzędzia malarskie. Dobry wybór, dobra cena, dobra jakość. Zdecydowanie moja ulubiona hurtownia artykułów budowlanych. Jestem zadowolony z każdego zakupu, zawsze wszystko było w porządku i szybko. Polecam. .
lońko

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: lońko »

Kupuję często w Chle-Mar, najczęściej artykuły elektryczne. Zdecydowanie polecam zakupy w tej firmie. Można znaleźć dokładnie to czego się potrzebuje, zwłaszcza przy drobnych lub mniej drobnych pracach remontowych. Firma jest uczciwa i bardzo pomocna.
buś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: buś »

Dobry serwis, który ma zadziałać z naszymi samochodami, to na pewno ważna sprawa, tak samo jak dostawca części samochodowych. Dlatego warto dodać, że w QBA Service ustawicie zbieżność bus poznań . Oczywiście inne samochody, w tym przede wszystkim osobówki, również są tutaj obsługiwane, o to nie ma co się bać.
Miń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Miń »

Ja sobie bardzo chwalę materiały ochronne spawalnicze. Duży wybór, naprawdę fajna jakość. Lubię ten sklep i zakupy w nim. Mogę w nim znaleźć wszystko czego potrzebuję: artykuły elektryczne, malarskie, do pracy w ogrodzie itp. Świetna sprawa. Bardzo polecam.
Włis

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Włis »

Jakiś czas temu robiłem remont w moim mieszkaniu i naprawdę, sklep budowlany, hurtownia Chle-Mar bardzo mi ten remont ułatwiła. Spory wybór produktów, spory wybór narzędzi w dobrych cenach. Kupiłem u nich nawet dwie baterie umywalkowe do obu łazienek, w świetnej cenie! Jestem pod wrażeniem asortymentu i cen.
Książka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Książka »

Mój tata marzył o nowej wiertarce, ale było mu szkoda pieniędzy ;) Dlatego złożyliśmy się z bratem i na ostatnie urodziny dostał od nas profesjonalną wiertarkę, którą kupiliśmy właśnie w sklepie Chle-Mar. po porównaniu różnych sklepów i cen, tutaj wyszło naprawdę najtaniej. Miała być to wiertarka udarowa i właśnie taką kupiliśmy. Pełne zadowolenie.
MiłyPan

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: MiłyPan »

Cieszę się, że przed remontem mojego mieszkania postanowiłam poszukać w internecie wszystkich potrzebnych mi produktów, zanim zdecydowałem się na zakup w dużym markecie budowlanym. Okazało się, że w internecie można kupić sporo taniej, a szczególnie właśnie w hurtowni Chle-Mar. Kupiłem u nich nawet artykuły elektryczne

fpk
słowa

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: słowa »

Bardzo polecam artykuły malarskie, zdecydowanie są dobre jakościowo, nie sa jednorazowe, wystarczą zdecydowanie na dłużej niż na jedno malowanie. Fajnie że w sklepie Chle-Mar jest tak duży wybór. Jest to dobre miejsce i dla profesjonalistów i dla amatorów domowych remontów :)
Władzio

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Władzio »

Powiem szczerze, że trafiłam na stronę firmy Chle-Mar https://chle-mar.pl już jakiś czas temu, kiedy poszukiwałem kilku narzędzi oraz materiałów potrzebnych do remontu moich czterech ścian. Ale nie kupiłem u nich od razu, bo myślałem, że ceny, które są podane, są centami hurtowymi, nie dla osoby prywatnej. Bardzo miło się zaskoczyłem. I polecam tę hurtownię.
Rafał

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rafał »

Bardzo dobry sklep, ale z tego co widzę i czytam w poprzednich opiniach, na ten temat nie muszę się już wypowiadać, bo większość jest bardzo pozytywnych. Dodam jeszcze tylko od siebie, że nie tylko w celu kupna artykułów budowlanych warto do nich zajrzeć, mają też dział z artykułami, informacjami. Można się dowiedzieć między innymi narzędzia do prac ogrodowych są niezbędne.
Toryś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Toryś »

Ja ostatnio zamówiłem =https://chle-mar.pl/produkty/artykuly- ... ia meblowe, naprawdę w tym sklepie jest w czym wybierać. Jestem bardzo zadowolony że robię w nim zakupy. Zwykle znajduję wszystko czego potrzebuję i szukam. I bardzo szybko realizują zamówienia.
Toryś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Toryś »

Ja ostatnio zamówiłem okucia meblowe, naprawdę w tym sklepie jest w czym wybierać. Jestem bardzo zadowolony że robię w nim zakupy. Zwykle znajduję wszystko czego potrzebuję i szukam. I bardzo szybko realizują zamówienia. .
złość

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: złość »

Fajny, duży wybór jeśli chodzi o artykuły motoryzacyjne. Lubię zajrzeć do tego sklepu raz na jakiś czas, zawsze znajdę coś co chciałbym kupić. Dobre, nawet bardzo dobre ceny, szeroki wybór produktów, dobry kontakt ze sklepem. To wszystko sprawia że przyjemnie jest kupować w Chle-Mar.
Ałdi

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ałdi »

Mają rewelacyjne, bardzo dobrej jakości przenośne drabiny. Ze względu na wykonywany przeze mnie zawód mam kilka (a chyba nawet kilkanaście różnego rodzaju drabin, więc wiem co mówię). Są stabilne, wytrzymałe, a co za tym idzie, bezpieczne. A to przecież jest najważniejsze. Polecam.
Dragoń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dragoń »

Przyszedł czas na artykuły ogrodnicze. Od dwóch dni wychodzę do ogródka na kawę. Czuć już wiosnę w powietrzu, słoneczko pięknie przygrzewa. Zdecydowanie zbliża się sezon prac w ogrodzie. Już nie mogę się doczekać. Firma Chle-Mar to moje ulubione miejsce do takich zakupów.
Błazka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Błazka »

Mój partner prowadzi jednoosobową działalność, pracuje w branży budowalnej, ale właściwie zajmuje się niewielkimi remontami, odświeżaniem mieszkań. Układa panele, maluje, tapetuje, robi drobne naprawy, można powiedzieć, że jest taką jakby "złotą rączką", nie narzeka na brak pracy. Dlatego też bardzo dobrze zna się na materiałach, artykułach malarskich. Mówi, że w Chle Mar mają naprawdę dobrej jakości pędzle kupuje je tylko u nich.
Płoter

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Płoter »

Jestem zadowolony z zakupów w hurtowni Chle-Mar. Kupiłem u nich naprawdę sporo artykułów, głównie narzędzi ogrodowych i kilka elektronarzędzi. Jednym z artykułów jest myjka ciśnieniowa, jeden z najlepszych moich zakupów, serio. Od roku używam jej w ogrodzie i garażu właściwie do wszystkiego.
Hryź

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hryź »

Ja najczęściej kupuję w Chle-Mar elektornarzędzia. Doskonale się rozumiemy z tym sklepem, ja sobie wymyślam co bym chciał, a potem się okazuje się że jest to w tym sklepie ;) Zdecydowanie warto się w Chle-Mar zaopatrywać, wybór produktów jest ogromny. .
koś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: koś »

Warto również zwiedzić ich dział: systemy wentylacyjne i dachowe. W ogóle jest u nich bardzo duży wybór i narzędzi i dodatków w stylu okucia do mebli. Produkty do pracy w ogródku też można znaleźć. A wszystko w bardzo dobrych cenach i o wysokiej jakości.
Małek

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Małek »

W zeszłym roku zamówiłem z Chle - Mar walec do trawy nie miałem pojęcia, że ma to aż tak ogromny wypływ przy wysiewie oraz późniejszej pielęgnacji trawy. Dzięki specjalnym igłom nakładamy na wałek można napowietrzać trawniki. Polecam ten sklep. .
Tamiś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Tamiś »

W piwnicach w blokach często plagą sa szczury. W Chle-Mar znalazłam trutki na gryzonie, które pomagają mi walczyć z tą plagą. Szczury są niebezpieczne dla zdrowia a często i życia. A niestety im bardziej zabezpieczone piwnice np. przed kotami tym szczurów więcej. Polecam zakupy w Chle-mar. Oni chyba naprawdę mają wszystko.
pęćka

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: pęćka »

Znalazłam w hurtowni Chle-Mar produkty, który ostatnio uratował mi życie, dosłownie. Nie wiem co było przyczyną, może ilość soli, którą sypano chodniki, ale rozkleiło mi się kilka par butów. Znalazłam u nich klej do butów Tadam, dzięki któremu bez problemu je skleiłam. Wszystko bardzo estetycznie i mocno się trzyma!
Labiń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Labiń »

Ja ostatnio kupiłam dla teścia coś takiego jak Tablica narzędziowa z płyty warsztatowej Fixing Wall . Super do tego żeby drobne narzędzia, śrubki, nakrętki, gwoździe uporządkować. Teść jest bardzo zadowolony z jakości i wykonania. Ja również. Zdecydowanie polecam.
Fryń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Fryń »

Jeśli chodzi o artykuły motoryzacyjne, elektryczne czy narzędzia różnego rodzaju to w Chle-Mar jest naprawdę dobra jakość i bardzo fajne ceny. Ja kupuję u nich regularnie i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nie było przypadku żeby coś było nie tak z rzeczą którą kupiłem. Jest to naprawdę dobry sklep.
Zebrań

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zebrań »

Już nie mogę doczekać się wiosny. Dziś się zaczyna a ja jej nadal nie widzę. Dlatego już kupuję artkuły ogrodnicze. A Wy? Też nie możecie doczekać się wiosny? Lata? W sklepie Chle-Mar można dostać wszystko żeby przygotować ogród na sezon letni. Polecam serdecznie na pewno znajdziecie to czego szukacie.
Zebrań

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zebrań »

Już nie mogę doczekać się wiosny. Dziś się zaczyna a ja jej nadal nie widzę. Dlatego już kupuję artykuły ogrodnicze. A Wy? Też nie możecie doczekać się wiosny? Lata? W sklepie Chle-Mar można dostać wszystko żeby przygotować ogród na sezon letni. Polecam serdecznie na pewno znajdziecie to czego szukacie.
[/quote]
Wroń

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wroń »

Jeśli potrzebuję kupić jakieś elektronarzędzia to tylko w Chle-Mar. Jestem zadowolony z każdego zakupionego narzędzia, z całego procesu zamawiania i z podejścia firmy do moich potrzeb. Uważam, że to najlepszy tego typu sklep w sieci. Jakość, ceny, podejście, szybkość realizacji - wszystko na piątkę.
Aboś

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aboś »

Jeśli narzędzia malarskie to tylko chle-mar. Kupując wałki wiem, że będę ich mógł użyć wielokrotnie a nie tylko raz bo później nie będą się nadawały do użycia. Jeśli pędzle to włosie nie będzie zostawało na ścianie. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Na pewno nie będziecie zawiedzeni nimi.
Awatar użytkownika
luborada84
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 11:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: luborada84 »

Mają też bardzo fajny wybór produktów w temacie skrzynki na listy Ładne, w różnych stylach i kolorach, każdy znajdzie coś dla siebie. Lubię sklep Chle-Mar - naprawdę jest w czym wybierać i zawsze coś znajdę co chciałabym kupić.
Awatar użytkownika
Ciechosława_68
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2021, 5:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ciechosława_68 »

Jeśli potrzebuję kupić elektronarzędzia to zawsze Chle-Mar jest moim pierwszym wyborem. Wiem że narzędzia zakupione u nich posłużą mi dłuższy czas, że nie ma problemu z gwarancją, serwisem. Że ceny są bardziej niż przyzwoite.
Awatar użytkownika
mojra-79
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 19:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: mojra-79 »

Można w Chle-Mar kupić również trutki na gryzonie spory wybór, dobre ceny i skuteczne trutki. Potrzebna zwłaszcza w bloku gdzie czasem szczury kolonizują wszystkie piwnice. Polecam sklep.
Awatar użytkownika
Gracja-63
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 11:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gracja-63 »

Ja właśnie, przygotowując się do sezonu letniego kupiłam wąż ogrodowy 50m. Bez szybkozłączek, bez sztukowania, starczy mi żeby podlać wszystko co muszę podlać. Lubię sklep Chle-Mar. Mają fajne ceny i wszystko co potrzebne w ogrodzie.
Awatar użytkownika
boguslaw-64
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2020, 18:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: boguslaw-64 »

Artykuły elektryczne np. przedłużacz bębnowy w bardzo fajnych, przystępnych cenach. Bardzo dobry wybór artykułów, dobry kontakt ze sklepem, wręcz doskonały, jestem bardzo zadowolonym, stałym klientem. I pozostanę nim jeszcze długo.
Awatar użytkownika
marceli1969
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 14:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: marceli1969 »

A ja najczęściej kupuję narzędzia do lutowania. W Chle-Mar mogę znaleźć wszystko czego potrzebuję w tym temacie, nie muszę nigdzie indziej szukać. A to wygodne, że przy jednych zakupach załatwiam wszystko. Świetny sklep i świetna załoga w nim pracuje.
Awatar użytkownika
iwan-83
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2021, 0:15

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: iwan-83 »

Ja zaopatrywałem się w Chle-Mar w artykuły malarskie, są naprawdę dobrej jakości. Wałki można używać wiele razy i nie są twarde, nie pryskają. Duży wybór pędzli, różne rozmiary i rodzaje włosia. Naprawdę dobre miejsce żeby kupić takie rzeczy.
Awatar użytkownika
Kajetan
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2020, 19:10

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kajetan »

Dla mnie Chle-Mar to przede wszystkim miejsce w którym kupuję artykuły ochronne spawalnicze, cieszę się że jest takie miejsce w sieci. Na ich blogu można dowiedzieć się mnóstwa ciekawych informacji. Na przykład: Kryteria doboru narzędzi spawalniczych - fajna sprawa.
Łusza

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Łusza »

Każdy ogrodnik wie, że marzec to już gorący okres i najwyższy czas na to, żeby zacząć przygotowanie ogrodu do sezonu. U nas już teraz prace ogrodowe idą pełną parą, a dobrej jakości artykuły ogrodnicze kupiłam w bardzo dobrej cenie w Chle-Mar. Polecam tę hurtownię.
Rosło

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rosło »

Naprawdę warto porównać ceny materiałów budowlanych w różnych miejscach, zanim podejmie się decyzję o zakupie. My od stycznia odnowiliśmy mieszkanie, może nie był to generalny remont, ale całe mieszkanie przeszło metamorfozę, przede wszystkim, odmalowaliśmy ściany. Wszelkiego rodzaju artykuły malarskie zamówiliśmy właśnie z ChleMar.
Głodny

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Głodny »

Naprawdę jestem pod wrażeniem, jak bogate wyposażenie i jak dobre ceny mają w hurtowni artykułów metalowych Chle-Mar. Odkąd do nich trafiłem, większość potrzebnych materiałów remontowo - budowlanych kupuję za ich pośrednictwem. Mają nawet artykuły spawalnicze, polecam.
Awatar użytkownika
ada
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2019, 5:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: ada »

Ja kupuję dość regularnie artykuły ogrodnicze w chle-mar. Mam tam bardzo bogaty wybór przeróżnych narzędzi i akcesoriów do pracy w ogrodzie. A kontakt ze sklepem jest doskonały. Realizacja dostawy bardzo szybka. Polecam.
Awatar użytkownika
tomasz1987
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 2:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: tomasz1987 »

Świetny wybór jeśli mówimy o dziale elektronarzędzia. Kupuję u nich i polecam znajomym. To dobry sklep. Nie ma problemu z jakością, ceny są bardzo fajne, gdyby coś było nie tak - kontakt jest bardzo sprawny. Ja jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 13:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Krystian »

Fajne drabiny i drewniane i metalowe. O różnych wysokościach. Bardzo stabilne i trwałe. Ja kupiłem już kilka dla mojej ekipy i wszyscy malarze sobie je chwalą. Dlatego zdecydowanie mogę powiedzieć: artykuły malarskie w sklepie chle-mar są dobrej jakości.
Awatar użytkownika
mieczysław_67
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2020, 3:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: mieczysław_67 »

Dość regularnie kupuję w Chle-Mar artykuły elektryczne, Szeroki wybór, konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówienia - przekonują mnie aby nie zmieniać sklepu. Zależy mi na jakości i na czasie, dlatego kupuję w Chle-Mar.
Awatar użytkownika
ada
Posty: 30
Rejestracja: 23 lip 2019, 5:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: ada »

Już coraz częściej wychodzi słońce i coraz ładniejsza pogoda się trafia. Przyszedł czas na prace w ogródku. Artykuły ogrodnicze kupuję w Chle-Mar. Nigdy jeszcze się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 23:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: tadeusz »

Ostatnio kupiłem w tym sklepie pas transportowy. Lubię zakupy u nich, zawsze znajdę coś co mnie zainteresuje. A zamówienie zwykle przychodzi bardzo szybko. Ceny są bardzo przystępne. Jestem stałym i zadowolonym klientem.
Awatar użytkownika
Horacy63
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 6:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Horacy63 »

Mój ostatni zakup to szafka gazowa. Jak zwykle wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Jestem zachwycony takimi zakupami. Szybko, na czas, tanio, komfortowo. Polecam sklep Chle-Mar.
Awatar użytkownika
oskar
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2020, 6:27

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: oskar »

W tym sklepie znajdziecie przeróżne artykuły: ogrodnicze, drabiny, narzędzia elektryczne itp. Spokojnie każdy z tych artykułów możecie kupować w ciemno. Nie będzie zawodu. Produkty są wysokiej klasy a wybór jest ogromny.
Awatar użytkownika
miłosz
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2020, 0:58

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: miłosz »

Serdecznie polecam artkuły malarskie kupowane w tym sklepie. Nie natraficie na jakieś nic niewarte jednorazówki, wszystko co kupicie będzie się sprawdzało do różnych malarskich prac. Polecam sklep i jego obsługę. Świetny zespół.
Awatar użytkownika
Gawel1969
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2020, 20:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gawel1969 »

Elektronarzędzia w sklepie Chle-Mar spełniają wszystkie moje oczekiwania. Mam wybór, wiem jaka będzie ich jakość i jak szybko zostaną mi dostarczone. Ceny są konkurencyjne, a obsługa klienta wzorowa.
Awatar użytkownika
Bogusława_80
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 15:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bogusława_80 »

Gdy tylko mam potrzebę uzupełnienia moich zapasów, to po narzędzia ogrodnicze zawsze zaglądam do Chle-Mar. Lubię ten sklep, zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły do pracy w ogrodzie. Ale nie tylko. Można im ufać a to też się liczy.
Awatar użytkownika
wioleta_98
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2021, 17:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: wioleta_98 »

Mój mąż często kupuje u nich tarcze diamentowe, mówi że mają najlepszy wybór i ceny. Ja również zawsze znajdę coś dla siebie przy okazji zakupów męża. Nigdy nie mieliśmy problemów z żadnym zamówieniem. Zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
Swietlana_99
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 2:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Swietlana_99 »

Kupuję w miarę regularnie artykuły gospodarstwa domowego. To dla mnie wygodny sposób na zakupy. W zaciszu własnego domu, przed komputerem, mogę spokojnie pooglądać i dokonać wyboru. Polecam sklep Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Marcelina_64
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2019, 1:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Marcelina_64 »

Zajmuję się rękodziełem, więc pistolety do kleju to moje podstawowe narzędzia pracy. Najlepsze jakich używałam są właśnie ze sklepu Chle-Mar. Kleje również kupuję. Szczerze polecam zakupy w tym miejscu. Warte są każdej złotówki.
Awatar użytkownika
Anita62
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 8:30

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Anita62 »

Kupiłam ostatnio dla męża pas monterski skórzany. Mówi, że jest bardzo wygodny i praktyczny. Że to naprawdę fajny, trafiony prezent. Ja jestem zadowolona, że znalazłam sklep Chle-Mar. I jak widać mąż również jest z tego powodu zadowolony.
Awatar użytkownika
Sylwana
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 3:53

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sylwana »

Ostatnio przy poszukiwaniu innych artkułów, znalazłam fajne tablice informacyjne. Jak zwykle - nie zawiodłam się po zakupie. Szybko, sprawnie i co najważniejsze tanio. Tak zawsze jest jeśli chodzi o zakupy w Chle-Mar.

szałwia biała nasiona
Awatar użytkownika
Otton
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2020, 19:53

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Otton »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić narzędzia do lutowania z hurtowni Chle-Mar. Kupuję je regularnie i nigdy nie było z nimi żadnego problemu. Nawet najmniejszego. Kupując w Chle-Mar stawia się na jakość i rzetelność.
Awatar użytkownika
Noemi
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 2:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Noemi »

Jeśli szukacie skrzynki na listy, to polecam poszukać w Chle-Mar. Można znaleźć dobre jakościowo, tanie, fajne skrzynki. W ogóle dużo fajnych, przydatnych w domu rzeczy można u nich znaleźć. A zamówienia realizowane są naprawdę szybko i bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Stojan_74
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2020, 5:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Stojan_74 »

Ja w tej hurtowni znalazłem nawet sejfy, tego się nie spodziewałem! A przecież zaglądam do nich regularnie, kupuje artykuły malarskie, narzędzia do pracy w ogrodzie, elektronarzędzia. To mój ulubiony tego typu sklep.
Awatar użytkownika
baltazar79
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 10:12

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: baltazar79 »

Duży wybór jeśli chodzi o wózki towarowe. Ceny bardzo przyzwoite. Czas realizacji zamówienia - błyskawiczny. Obsługa klienta - wzorowa. Jakość - wysoka. Szczerze i bez żadnego ale polecam to miejsce.

megitza must be the music
Błatek

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Błatek »

Na pewno hurtownia artykułów budowlanych i wykończeniowych Chle - Mar jest miejscem, sklepem, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto zamierza budować lub remontować. Dobre, konkurencyjne ceny, to przede wszystkim, ale też naprawdę spory wybór. Na przykład artykuły malarskie mają taniej, niż gdziekolwiek indziej.
Bałnika

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bałnika »

Abel-66 pisze: ↑01 cze 2020, 18:30 Hej. Znacie hurtownię artykułów metalowych i budowlanych Chle-Mar? Wpadło mi w oko parę produktów w dobrych cenach i chciałbym coś zamówić. Możecie polecić?
Polecam zakupy w hurtowni Chle-Mar. Ich oferta jest naprawdę bogata, mają nawet kasetki na klucze - kupiłam ostatnio taką u nich w dobrej cenie.
Głość

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Głość »

Już kiedy planowałam remont mojego mieszkania wiedziałam, że jeśli chodzi o materiały budowalne i akcesoria pomocne w trakcie remontu kupię właśnie w hurtowni artykułów budowalnych Chle-Mar. Kupiliśmy u nich naprawdę sporo, od narzędzi, po artykuły malarskie, aż po wieszaki na ubrania.
Awatar użytkownika
safira
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 13:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: safira »

Artykuły ogrodnicze kupuję od dawna w Chle-Mar i jestem bardzo zadowolona z tych zakupów. Ogromny wybór, naprawdę można zaleźć w zasadzie wszystko, dobre ceny i bardzo szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Ludolf_79
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 11:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ludolf_79 »

Ja zaopatruję się w tej hurtowni w artykuły malarskie, do naprawdę świetny sklep. Jest i wybór i dobra jakość produktów i bardzo przyzwoite ceny. Jestem zadowolony za każdym razem gdy robię u nich zaopatrzenie. Polecam.
Awatar użytkownika
Sedomir
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2020, 21:45

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sedomir »

Kupowałem różne produkty, artykuły ochronne spawalnicze, narzędzia ręczne i elektryczne i nie mam do czego się przyczepić. Realizacja zamówienia - błyskawiczna. Bardzo dobry kontakt ze sklepem na każdym etapie zamówienia. Polecam.
Awatar użytkownika
alan1973
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 8:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: alan1973 »

Jeśli chodzi o różne narzędzia czy artykuły do domu czy ogrodu np. drabiny, to sklep Chle-Mar nie ma sobie równych. Wybór jest naprawdę ogromny a ceny bardzo ale to bardzo zachęcające. Jestem stałym klientem Chle-Mar i pozostanę nim jeszcze długo.
Awatar użytkownika
Prot61
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2020, 20:13

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Prot61 »

Ja w Chle-Mar kupuję elektronarzędzia, ale też narzędzia do pracy w ogrodzie czy dodatki typu skrzynka na listy. Lubię ten sklep bo mogę w nim znaleźć mnóstwo różnych artykułów w przyzwoitych cenach.
Awatar użytkownika
gracjan-99
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:15

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gracjan-99 »

Ostatnio w Chle-Mar znalazłem płyn konserwująco-naprawczy - jest świetny do zapieczonych śrub, do skrzypiących zawiasów czy sprężyn, do odmrażania zamków. Jak zawsze w tym sklepie kupiłem coś świetnego za niewielkie pieniądze.
Awatar użytkownika
roderyk
Posty: 2
Rejestracja: 24 sty 2020, 9:16

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: roderyk »

Ten sklep nieraz już uratował moja skórę, znalazłem w nim np. wkładka drzwiowa, ale także różne narzędzia i sprzęty potrzebne mi w domu czy pracy. Zdecydowanie i bezsprzecznie polecam Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Mariusz-85
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2021, 11:23

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mariusz-85 »

Na przykład jeśli chodzi o imadła i ściski stolarskie to w Chle-Mar na pewno znajdziecie coś dla siebie. To wielobranżowa hurtowania, z dobrymi cenami, bardzo dobrym wyborem artykułów i świetna obsługą klienta.
Awatar użytkownika
Miłorad
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2020, 14:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Miłorad »

Narzędzia pneumatyczne kupowane w Chle-Mar nigdy mnie nie zawiodły. Dobra, wysoka jakość, trwałość i wytrzymałość - to je charakteryzuje. Bardzo polecam sklep Chle-Mar, będziecie zadowoleni z zakupów u nich. Na pewno.

narożnik uniwersalny paulina lux
Awatar użytkownika
Norbert76
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Norbert76 »

Kupuję u nich różne rzeczy na przykład tarcze diamentowe jeszcze nigdy nie było jakichś problemów z zamówieniem, szybka realizacja i w paczce dokładnie to co zamówiłem. Możecie kupować u nich bez strachu że będzie coś nie tak.
Mariża

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mariża »

Trzymajcie za nas mocno kciuki, bo w poniedziałek wspólnie z mężem (no i z zaprzyjaźnioną ekipą remontową, żeby nie było) rozpoczynamy remont domu po babci, więc wiadomo, że nie jest to łatwa sprawa Ale dzięki temu, że w hurtowni Chle - Mar, znaleźliśmy w genialnej cenie narzędzia i materiały budowlane udało się trochę zaoszczędzić. Polecam!
Awatar użytkownika
robert1967
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 6:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: robert1967 »

Warto kupować u nich artykuły elektryczne, to sprawdzone, pewne miejsce do tego typu zakupów. Zawsze wszystko na czas i bez żadnych wpadek. Kontakt ze sklepem wręcz wzorowy. Bardzo serdecznie polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
Aida_76
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2020, 0:52

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Aida_76 »

Bardzo często kupuję u nich artykuły ogrodnicze, mają naprawdę duży wybór różnorodnych produktów. Ceny bardzo fajne, bardzo konkurencyjne. Macie pewność że kupując u nich kupujecie coś pewnego, trwałego.
Awatar użytkownika
Hermina
Posty: 2
Rejestracja: 02 kwie 2020, 15:54

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hermina »

Fajne mają również artykuły gospodarstwa domowego - bardzo duży wybór, każdy może znaleźć coś dla siebie, w bardzo fajnych cenach. Sklep Chle-Mar jest naprawdę godny uwagi, jasne zasady, duży asortyment, szybka realizacja zamówienia.
Awatar użytkownika
symeon-82
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 11:31

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: symeon-82 »

Ja zaopatruję się w Chle-Mar w artykuły malarskie, są dobre, trwałe i solidne. Robię tu zakupy często i zawsze byłem zadowolony z tego co kupiłem. Myślę że to najlepszy tego typu sklep.
Awatar użytkownika
Lana-63
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2021, 9:45

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lana-63 »

Czy to artykuły ogrodnicze czy akcesoria do domu, czy też kleje lub silikony - wszystko to można dostać w sklepie Chle-Mar. Wszystko w jednym miejscu. Szeroki wybór produktów i to produktów które spełnią Wasze oczekiwania.
Awatar użytkownika
sław
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2020, 0:12

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: sław »

Kupowałem u nich elektronarzędzia i nie mogę powiedzieć złego słowa. Bardzo szybka realizacja zamówienia, paczka dojechała bardzo dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami. Same narzędzia fajne i trwałe.
Awatar użytkownika
Stanisława-75
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 15:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Stanisława-75 »

Bardzo fajne opryskiwacze i spryskiwacze do ogrodu, można do nich wlewać nawozy lub inne chemikalia. Duży wybór - więc można dopasować zakupy do swoich potrzeb. Super ceny - naprawdę konkurencyjne i zachęcające.
Awatar użytkownika
Pelagiusz
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 17:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Pelagiusz »

Ja kupowałem u nich kłódki - jestem zadowolony. Są mocne i trwałe. W sam raz do piwnicy w bloku. Nikt mi ich nie uszkodził (a wcześniej się to zdarzało), ceny są fajne więc i zakupy są fajne.
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 15:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Stojan »

Można tu kupić nawet skrzynki na listy. Ja zazwyczaj kupuję artykuły elektryczne, ale takie dodatki również zdarzało mi się u nich kupować. Chle-Mar to świetny sklep z bardzo dobrą obsługą klienta. Jestem naprawdę usatysfakcjonowany.
Awatar użytkownika
Lech88
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 8:25

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lech88 »

Polecam artykuły elektryczne z tego sklepu: szybka dostawa, dobre ceny, fajna obsługa klienta. Kupuję regularnie, nigdy nie byłem zawiedziony lub niezadowolony.
Awatar użytkownika
ligia
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2020, 9:31

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: ligia »

Bardzo sobie chwalę artykuły ogrodnicze z Chle-Mar. Mozna u nich znaleźć i bardziej profesjonalne narzędzia i narzędzia do pracy w przydomowym ogródku. Jestem zadowolona z wyboru jaki mam w tym sklepie. Polecam.
Awatar użytkownika
Mirela
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mirela »

Jeśli ktoś zajmuje się rękodziełem, jakimiś kompozycjami, to polecam pistolety do kleju i kleje z Chle-Mar. Nic się z nimi nie dzieje, dobrze pracują, są wygodne. Wybór duży, ceny bardzo atrakcyjne. A do tego szybka realizacja zamówienia.
Awatar użytkownika
julianna1969
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 14:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: julianna1969 »

Kiedy postanowiłam odświeżyć mieszkanie i chciałam zrobić to sama, artykuły malarskie kupiłam w Chle-Mar. Znalazłam u nich wszystko czego potrzebowałam: pędzle, wałki, folie ochronne, taśmy malarskie. Odświeżenie mieszkania wyszło super. Zakupy również.
Awatar użytkownika
Kajfasz1966
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2021, 15:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kajfasz1966 »

Fajne, różnorodne artykuły elektryczne. W zasadzie wszystko czego potrzebuję przy pracach elektrycznych znajdę w Chle-Mar. Dobre, konkurencyjne ceny i szeroki wybór. To sprawia że wybieram Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Edyta-85
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 21:22

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Edyta-85 »

Ogólnie polecam Chle-Mar. Można w nim znaleźć wszystko do pracy w ogrodzie. Te artykuły ogrodnicze zdecydowanie przebijają inne jakością. Ceny też są bardzo, bardzo fajne.
Awatar użytkownika
kornelia1996
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2020, 6:30

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: kornelia1996 »

Znalazłam w Chle-Mar nawet tablice informacyjne. Na przykład: uwaga zły pies i inne tego rodzaju. W tym sklepie jest naprawdę wszystko do pracy w domu i przy domu, w ogrodzie. Super miejsce.
Awatar użytkownika
gotard1979
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2021, 0:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gotard1979 »

W Chle-Mar kupowałem ostatnio artykuły gospodarstwa domowego. Można u nch znaleźć naprawdę fajne rzeczy do domu i do ogrodu. Ktoś wyżej pisał o tablicach informacyjnych, ja dodam że znajdą się także trutki na gryzonie :)
Awatar użytkownika
Ludwika
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2020, 3:51

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ludwika »

Dla wszystkich którzy zajmują się rękodziełem w Chle-Mar jest dział pianki i silikony. Można brać w ciemno, wszystko świetnie nadaje się do takich prac. Fajny wybór i fajne ceny.
Awatar użytkownika
Jonasz_76
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2020, 17:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Jonasz_76 »

Artykuły motoryzacyjne z Chle-Mar spełniają moje oczekiwania. Można znaleźć i zabezpieczenia do rowerów i taśmy transportowe i szczelinomierze. Naprawdę ogromny wybór fajnych produktów.
Awatar użytkownika
Lucjola_64
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2021, 1:21

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lucjola_64 »

Jeśli szukacie sklepu w którym znajdziecie i narzędzia do pracy w ogrodzie i narzędzia ręczne a nawet narzędzia elektryczne to śmiało: Chle-Mar jest sklepem dla Was!
Awatar użytkownika
oleg1974
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2020, 15:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: oleg1974 »

Chle-Mar to po prostu producent i hurtownia artykułów budowlanych. Ale można znaleźć też narzędzia ogrodnicze, kleje, czy artykuły malarskie. Dobry sklep z dobrymi cenami. Dobry kontakt i błyskawiczna realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
samantra86
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 18:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: samantra86 »

Ja polecam artykuły malarskie jeśli chodzi o chle-mar. Podczas remontu w domu zaopatrywałam się głównie w tym sklepie. Znalazłam to czego potrzebowałam.
Awatar użytkownika
Faris-83
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 15:48

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Faris-83 »

Bardzo duży wybór produktów jest w tym sklepie, nawet w takim dziale jak drabiny znajdziemy naprawdę różne rodzaje i do różnych zastosowań produkty. Ja jestem zadowolony że znam ten sklep.
Awatar użytkownika
Cezary_95
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2021, 0:02

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Cezary_95 »

Polecam elektronarzędzia ze sklepu Chle-Mar. Znajdziecie tu przeróżne narzędzia w atrakcyjnych cenach: pompy do brudnej wody, wkrętarki, ostrzałki - szeroki wybór bardzo fajnej jakości narzędzi.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Natanael-83
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2020, 1:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Natanael-83 »

Ja trafiłem do tego sklepu gdy na tapecie miałem systemy dachowe. Ale zostałem w sklepie na dłużej, bo wybór mają ogromny a jakościowo bardzo mnie zaskoczyli na plus.
Awatar użytkownika
Fera65
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 7:21

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Fera65 »

Jeśli planujecie remont w mieszkaniu, albo chociaż jego odświeżenie to różne artykuły malarskie znajdziecie w Chle-Mar. Na przykład wałki do malowania są naprawdę dobrej jakości, nie są też jednorazowe, posłużą Wam.

maki kwiaty wikipedia
Awatar użytkownika
Albin1984
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 10:25

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Albin1984 »

Od dłuższego czasu kupuję u nich artykuły elektryczne. Zawsze jestem zadowolony i na pewno nie zmienię sklepu. Chle-Mar ma wszystko czego potrzebuję. Dobre ceny, duży wybór i szybką realizację.
Awatar użytkownika
latifa90
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2021, 7:26

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: latifa90 »

W Chle-Mar można kupić takie rzeczy jak łańcuchy, liny, siatki, drabiny. Łańcuchy są tak wykonane aby zapewnić większą odporność na naprężenia i uszkodzenia. Doskonała jakość. Polecam.
Awatar użytkownika
kaja78
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2021, 8:51

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: kaja78 »

Na pewno teraz w sezonie przydadzą się Wam artykuły ogrodnicze. Warto wybrać dla siebie coś idealnego. W Chle-Mar macie taką szansę, bardzo fajny, duży wybór takich produktów. A ceny też bardzo zachęcające.
Awatar użytkownika
Bromir_75
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2021, 8:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bromir_75 »

Jeśli szukacie artykułów motoryzacyjnych, na przykład czegoś takiego jak podnośnik hydrauliczny to polecam sklep Chle-Mar. Duży wybór, świetne ceny, błyskawiczna realizacja zamówienia.
Awatar użytkownika
adnan
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2021, 16:37

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: adnan »

W Chle-Mar nie tylko profesjonaliści znajdą dla siebie artykuły malarskie. Każdy kto chciałaby sam pomalować swoje mieszkanie również znajdzie tu artykuły dla siebie. Polecam.
Awatar użytkownika
Polianna_97
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 5:22

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Polianna_97 »

Sezon w pełni, więc polecam przejrzeć dział artykuły ogrodnicze w tym sklepie. Na pewno znajdziecie coś co przyda Wam się podczas prac w ogródku. Bardzo polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Mirela
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mirela »

Dobrze, że znalazłam w Chle-Mar trutki na gryzonie. Ostatnio przez pion wodny próbował się dostać do mnie szczur. Mieszkam na 3 piętrze a on i tak się wspiął. Masakra. Jeśli chodzi o Chle-Mar to jestem pewna jakości ich produktów, więc mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze. Dla mnie.
Awatar użytkownika
romuald1994
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2021, 2:27

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: romuald1994 »

Jeśli interesują Was elektronarzędzia to sklep chle-mar jest dobrym miejscem na ich zakup. Dobra jakość, dobre ceny - czego można chcieć więcej? Ja jestem bardzo zadowolony z zakupów u nich. Polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Tytus
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 6:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Tytus »

Jeśli planujecie remont w mieszkaniu, domu, to polecam artykuły malarskie ze sklepu Chle-Mar. Kupicie tu wszystko czego będziecie potrzebować w czasie remontu.
Awatar użytkownika
Adrianna1992
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2020, 5:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Adrianna1992 »

Ja polecam artykuły ogrodnicze, wszystko czego potrzebujecie do pracy w ogrodzie. Różne akcesoria i narzędzia i wszystkie bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolona z zakupów w Chle-Mar
Awatar użytkownika
Klaudia1963
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 1:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Klaudia1963 »

Można u nich kupić i tablice informacyjne, i trutki na gryzonie i narzędzia do pracy w domu i ogrodzie. Naprawdę fajny sklep z bardzo bogatym zaopatrzeniem. Kupuję w nim regularnie i jeszcze długo będę to robić.
Awatar użytkownika
Ilia1985
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2021, 11:01

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ilia1985 »

Zamki, wkładki, klamki czy kłódki. Wszystko można znaleźć w sklepie Chle-Mar. Produkty wysokiej jakości, w atrakcyjnych, przystępnych cenach i bardzo szybka realizacja.
Awatar użytkownika
aleks94
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 6:53

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: aleks94 »

Ja kupowałem systemy wentylacyjne u nich. Jestem zadowolony. Wcześniej kupowałem już kilka rzeczy od nich i zawsze było wszystko w porządku. Dobry, uczciwy sklep.

niestabilność odcinka szyjnego kręgosłupa
Awatar użytkownika
Bernard-98
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 19:59

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bernard-98 »

Ja polecam elektronarzędzia. Wiertarki, wkrętarki itp. Naprawdę fajna jakość, działają bezawaryjnie, bezproblemowo. Bardzo polecam cały sklep Chle-Mar. Bardzo szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Wirgiliusz92
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2021, 4:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wirgiliusz92 »

Zdecydowanie polecam pilniki, strugi, dłuta z tego sklep. Wyjątkowa jakość i bardzo duży wybór produktów. To jeden z najlepszych sklepów z narzędziami. Warto u nich kupować.
Awatar użytkownika
Sylwia_92
Posty: 2
Rejestracja: 23 wrz 2020, 8:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sylwia_92 »

Bardzo fajne artykuły ogrodnicze. Zawsze przed sezonem robię u nich zapas róznego rodzaju potrzebnych mi rzeczy. Są trwałe i fajne. Bardzo dobrze mi się nimi pracuje. Polecam sklep Chle-Mar.
Awatar użytkownika
gizela_95
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2021, 0:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gizela_95 »

Polecam ten sklep, bez względu na to czy szukacie artykułów malarskich czy takich rzeczy jak drabiny, czy może jakieś narzędzi do pracy w domu. Na pewno znajdziecie w Chle-Mar coś dla siebie, coś czego potrzebujecie.
Awatar użytkownika
Zygmunt_83
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2020, 6:22

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zygmunt_83 »

Ja za to najczęściej kupuję u nich elektronarzędzia. Jeszcze nigdy nie miałem z jakimkolwiek zamówieniem jakiegokolwiek problemu. Zawsze wszystko na czas i dokładnie to co zamawiałem.
Awatar użytkownika
Bogdal90
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 19:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bogdal90 »

Regularnie kupuję w Chle-Mar artykuły elektryczne, to świetny sklep, mają atrakcyjne, konkurencyjne ceny, a wybór jaki mają jest chyba największy na rynku. Bardzo polecam zakupy w Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Abel_77
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2021, 1:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Abel_77 »

Polecam artykuły ogrodnicze ze sklepu Chle-Mar. Czy to grabie, czy spryskiwacze czy piły do drewna czy konewki - wszystko znajdziecie w tym sklepie. Dobra jakość, dobre ceny.
Awatar użytkownika
konstanty
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2020, 11:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: konstanty »

Znajdziecie u nich także artykuły motoryzacyjne w dobrych cenach. Cenię sobie ten sklep, szybko wszystko do mnie przychodzi, bez żadnych problemów, bez opóźnień.

wypowiedzenie umowy o pracę utrata zaufania
Awatar użytkownika
Nasif
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 4:46

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Nasif »

Ja bardzo sobie chwalę narzędzia budowlane ze sklepu Chle-Mar. Dobra jakość tych produktów bardzo mnie przekonuje do zakupów u nich. Bardzo szybka realizacja zamówień to dodatkowy plus.
Awatar użytkownika
Florian
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 10:02

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Florian »

Ja polecam pianki, silikony, kleje, drabiny, artykuły malarskie czy ogrodnicze. Wszystko co znajdziecie w tym sklepie moge polecić. Uwielbiam robić tu zakupy. Właściwie wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
agapit_99
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2021, 17:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: agapit_99 »

Uwielbiam sklep Chle-Mar. Mogę w nim znaleźć wszystkie potrzebne rzeczy do domu i do ogrodu. Nawet artykuły malarskie znalazłam gdy chciałam odnowić mieszkanie. Super sklep i super ceny.
Awatar użytkownika
Dagna-90
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 16:07

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dagna-90 »

Kupuję w Chle-Mar dość regularnie. Lubię zakupy w tym sklepie bo można tu znaleźć naprawdę mnóstwo fajnych jakościowo rzeczy: wiadra, konewki, węże ogrodowe, kosiarki itp. Dobra jakość za rozsądną cenę.
Awatar użytkownika
urban_81
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 9:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: urban_81 »

Ja polecam elektronarzędzia. Warto je u nich kupić. Bardzo szybka realizacja zlecenia. Dobre ceny, bardzo konkurencyjne. Zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę jakość produktów. Szyba wysyłka zamówień. Ogólnie - bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Berta77
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 0:13

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Berta77 »

Fajny wybór takich produktów jak pistolety do kleju oraz kleje różnego rodzaju. Dlatego często robię tu zakupy, znajduję to co mi potrzebne za fajną cenę i z szybkim dostępem do tych produktów.
Awatar użytkownika
konstantyn67
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2021, 15:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: konstantyn67 »

Jeśli szukacie takich artykułów jak łańcuchy, kosiarki, siatki, drabiny itp. To serdecznie polecam zakupy w Chle-Mar. Ogromny wybór, fajne ceny, bardzo szybka przesyłka, gwarancja satysfakcji i częste promocje.
Awatar użytkownika
Gwidona-84
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 23:14

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gwidona-84 »

Polecam artykuły ogrodnicze z hurtowni Chle-Mar. Duży wybór narzędzi, akcesoriów i innych tego typu rzeczy do prac w ogrodzie. Cały sezon w Chle-Mar jestem stałym klientem.
Awatar użytkownika
Barabasz68
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2021, 21:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Barabasz68 »

W Chle-Mar kupuję najczęściej artykuły elektryczne, ale nie tylko. Także inne rzeczy przydatne w domu i ogrodzie. To super sklep, duży wybór asortymentu, atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
Edward88
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 19:35

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Edward88 »

A dla mnie to jest wybór numer jeden jeśli chodzi o artykuły malarskie. Za każdym razem jak muszę coś pomalować, odświeżyć wybieram ten sklep. Tu znajduję wszystko czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 2
Rejestracja: 29 gru 2019, 5:58

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Monika »

Warto tez rzucić okiem na dział artykuły gospodarstwa domowego, tu też znajdziecie sporo ciekawych produktów, w fajnych przystępnych cenach. Wszystko co może przydać się w domu i wokół domu.
Awatar użytkownika
lana_97
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2021, 12:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: lana_97 »

W Chle-Mar można znaleźć tez takie rzeczy jak skrzynki na listy, sejfy, kratki wentylacyjne czy kłódki. Bardzo, ale to bardzo fajny wybór różnego asortymentu, super ceny, szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Bogdał1960
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2021, 1:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bogdał1960 »

Bardzo polecam elektronarzędzia ze sklepu Chle-Mar. Jestem w stu procentach pewny ich jakości, bezawaryjności. No i z gwarancją nie ma żadnego problemu. Ceny też przystępne.
Awatar użytkownika
Rajmunda-63
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 2:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rajmunda-63 »

Bardzo sobie chwalę zakupy w chle-mar. Bez względu na to czy wybieram drabiny, czy narzędzia czy produkty do domu czy ogrodu - zawsze jestem zadowolona z zakupu. To się liczy.
Awatar użytkownika
Otto
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2021, 16:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Otto »

Myślę, że to jedna z najlepszych hurtowni na rynku jeśli chodzi o artykuły malarskie. Polecam ten sklep zarówno fachowcom jak i amatorom, którzy chcą zrobić zakupy na własny użytek.
Awatar użytkownika
Dżamila1989
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2021, 11:05

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dżamila1989 »

Ostatnio znalazłam artykuły ochronne spawalnicze. Zamówiłem i musze przyznać: świetna jakość. Ceny bardzo fajne. Spokojnie można robić u nich zakupy. Znajdziecie tu mnóstwo fajnych artykułów.
Awatar użytkownika
Janina_90
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:40

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Janina_90 »

Szkoda że sezon na prace w ogrodzie już się kończy. Ale jeszcze zostały przygotowania na zimę. Dlatego warto zajrzeć do działu artykuły ogrodnicze. Na pewno znajdziecie coś co Wam się przyda.
Awatar użytkownika
Helga1988
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 13:41

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Helga1988 »

Idzie jesień, trzeba przygotować ogród do zimy, dlatego bardzo polecam artykuły ogrodnicze ze sklepu Chle-Mar. Znajdziecie tu wszystko czego potrzeba. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich. Zawsze znajdę coś fajnego.
Awatar użytkownika
jerzy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 20:41

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: jerzy »

Zdecydowanie warto kupić u nich elektronarzędzia. Świetne ceny, bardzo szybka, wręcz błyskawiczna realizacja zamówienia, bezpiecznie zapakowana przesyłka. Polecam serdecznie ten sklep. Warto.
Awatar użytkownika
Bronisława
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2021, 16:43

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bronisława »

Mają też fajne tablice informacyjne, można coś wybrać do siebie. W ogóle mnóstwo różnych artykułów wpadło mi w oczy. Często robię u nich zakupy, bo znajduję u nich rzeczy naprawdę przydatne i porządne.
Awatar użytkownika
Mirod1981
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 12:21

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mirod1981 »

Fajne są artykuły elektryczne dostępne w sklepie Chle-Mar. Jest w czym wybierać i ma się pewność że wybiera się wśród dobrych, sprawdzonych produktów. Jestem zadowolonym klientem. Dopieszczonym przez firmę.
Awatar użytkownika
Zdzisław84
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 23:18

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Zdzisław84 »

Ja zazwyczaj kupuję u nich narzędzia ręczne. Ogromny wybór przeróżnych fajnych rzeczy. I do domu i do ogrodu. Tablice informacyjne, siatki czy trutki na szkodniki. Warto u nich robić zakupy, warto być ich klientem.
Awatar użytkownika
Kamil1976
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2021, 8:18

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kamil1976 »

Uwielbiam sklep chle-mar. Można w nim znaleźć naprawdę wiele produktów. Artykuły gospodarstwa domowego są naprawdę fajne i jest ich ogromny wybór. Dobre ceny, szybka przesyłka, dobry kontakt. Polecam.
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 10:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Iwan »

Polecam wszystkie produkty z działu artykuły malarskie z tego sklepu. Dobra jakość, można znaleźć naprawdę wszystko czego potrzebuje się do odświeżania wnętrz. Jestem zadowolony z zakupów w Chle-Mar.
Awatar użytkownika
honorata
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 11:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: honorata »

Jeśli szukacie czegoś z działu armatura, to w sklepie Chle-Mar znajdziecie na pewno. To świetny, sprawdzony sklep, lubię w nim kupować. Wiem czego mogę się spodziewać. Wiem na co mogę liczyć. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Konstanty-84
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 18:18

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Konstanty-84 »

W temacie drabiny, sklep Chle-Mar to mój pierwszy wybór. Zawsze. Ogromny wybór, w zasadzie każdy rodzaj mogę u nich znaleźć. Super, konkurencyjne ceny i bardzo dobra obsługa klienta. Fajny kontakt, szybka realizacja zamówień.
Awatar użytkownika
Elmira71
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2021, 15:31

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Elmira71 »

Zdecydowanie lubię zakupy w Chle-Mar. Mogę tu znaleźć mnóstwo przydatnych narzędzi do pracy w ogrodzie, artykuły elektryczne czy nawet takie drobiazgi jak tabliczki ostrzegawcze.
Awatar użytkownika
Wierzchosława1960
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 11:52

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wierzchosława1960 »

Mogę polecić ten sklep. Zwłaszcza jeśli chodzi o artykuły malarskie. Znajdziecie tu i folie malarskie i wałki i pędzle. Ale także drabiny i inne akcesoria potrzebne przy odnawianiu wnętrz.

wersal producent mebli
Awatar użytkownika
Grzymisława-71
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 23:20

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Grzymisława-71 »

Jeśli szukacie czegoś w stylu artykuły ogrodnicze, to teraz jesienią jest najlepszy moment na zakupy. W Chle-Mar znajdziecie wszystko żeby przygotować ogród na zimę. Polecam.
Awatar użytkownika
Sławomir
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 9:01

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sławomir »

Chle-Mar to rzetelna firma. Mają w swojej ofercie wiele ciekawych produktów. Między innymi artykuły elektryczne czy elektronarzędzia. Nigdy nie miałem problemów z zamówieniem od nich. A ceny bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
Idzisława
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2021, 8:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Idzisława »

Kupowałam u nich artykuły ogrodnicze. Teraz gdy już znam ten sklep, na pewno będę kupować u nich częściej. Wszystko poszło zgodnie z planem. Dobry wybór fajnych artykułów różnego rodzaju. polecam.
Awatar użytkownika
Mirosz_80
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 20:10

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mirosz_80 »

Lubię sklep Chle-Mar. Nigdy nie było żadnych problemów z zamówionymi produktami. Ceny konkurencyjne, wybór ogromny. Zwłaszcza interesują mnie artykuły malarskie. Dobry kontakt ze sklepem, służą dobrą radą i zawsze mają czas dla klienta. Warto u nich kupować.

olejek z marihuany do e papierosa
Awatar użytkownika
amira91
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 0:49

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: amira91 »

Chle-Mar ma świetny wybór różnorodnych produktów, artykuły gospodarstwa domowego, narzędzia do pracy w ogrodzie - dobry sklep dla każdego. Fajne ceny i bardzo szybka przesyłka zamówionych towarów.
Awatar użytkownika
tymoteusz_89
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 0:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: tymoteusz_89 »

Super elektronarzędzia. Kupiłem już kilka i z każdego byłem bardzo zadowolony. Chle-Mar mnie przekonuje, dobry sklep, dobre ceny, dobre produkty. Lubię zakupy u nich. Szczerze Wam polecam.
Awatar użytkownika
Kamila
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2021, 14:03

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kamila »

Mają fajne artykuły motoryzacyjne, artykuły do gospodarstwa domowego i do ogrodu. Fajna sprawa. można kupić wiele produktów w jednym miejscu. Bardzo się cieszę że poznałam ten sklep.
Awatar użytkownika
Witosław_86
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 9:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Witosław_86 »

Nie tylko elektronarzędzia można u nich kupić, także narzędzia ręczne - kupuję u nich od długiego czasu, jestem zawsze zadowolony z zakupów. Nigdy nie miałem żadnego problemu z tym sklepem. Ceny mają bardzo przyzwoite.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 12:07

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Rozalia »

Interesuję się rękodziełem, dlatego często kupuję takie rzeczy jak pianki, silikony, kleje a także pistolety do kleju. W Chle-Mar mam najlepszy wybór i najlepsze ceny. Dlatego jestem naprawdę zadowolona że jest Chle-Mar.
Awatar użytkownika
apollo-71
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, 8:22

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: apollo-71 »

Kupiłam u nich grabie, widły i inne narzędzia do pracy w ogrodzie. Szybka realizacja zamówienia mnie zaskoczyła. Mają tez łopaty, kosiarki, wiadra i drabiny. Wszystko co potrzebne aby praca w ogrodzie była łatwa i przyjemna
Kalinas

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kalinas »

Ostatnio podjęłam ważną decyzję - samodzielnie postanowiłam odświeżyć swoje mieszkania, niczym kobieta, która żadnej pracy się nie boi ;) Z hurtowni artykułów budowalnych Chle-Mar zamówiłam artykuły malarskie - mają świetne ceny, jeśli szukacie takich artykułów, polecam zajrzeć do nich, stacjonarnie w sklepie kupiłam farby i zaczynam :)
Dariusza

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dariusza »

Znam sklep Chle-Mar od dawna i często u nich zamawiam, mają ogromny wybór i przystępne ceny. Ostatnim zamówieniem były artykuły ogrodnicze zbliża się czas jesiennych porządków w ogrodzie, więc dodatkowo dobrałam też plandeki i agrowłókninę, żeby ochronić rośliny.
Awatar użytkownika
Angelina66
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 20:47

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Angelina66 »

Fajny wybór jeśli chodzi o artkuły elektryczne czy malarskie. Fajnie, gdy robi się remont w domu mieć na podorędziu taki sklep, w którym można wiele artykułów kupić za fajne ceny. Polecam bardzo Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Pankracy-61
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 23:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Pankracy-61 »

Czeka nas remont łazienki, szukam gdzie się da jakichś oszczędności, bo planuję zrobić to budżetowo. Polecono mi sklep Chle-Mar i faktycznie, dziękuję za to polecenie, bo armatura u nich jest taniej, niż w innych sklepach.
Awatar użytkownika
żaklina_73
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 13:50

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: żaklina_73 »

Teraz jesienią na pewno przydadzą Wam się artykuły ogrodnicze, które możecie znaleźć w sklepie Chle-Mar. Szeroki wybór narzędzi i innych potrzebnych produktów, które przydadzą się do przygotowania ogrodu na zimę.
Awatar użytkownika
Katarzyna_73
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 4:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Katarzyna_73 »

Kiedyś zaszalałam i postanowiłam samodzielnie odnowić swoje mieszkanie. Pomyślałam: co w tym trudnego? Artykuły malarskie zamówiłam w Chle-Mar i... nie wiedziałam co dalej. Ale jakoś poszło :) Artykuły które kupiłam pomogły mi w tej misji :)
Awatar użytkownika
Bazyli1993
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2021, 20:24

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bazyli1993 »

Można u nich kupić zarówno dobre elektronarzędzia jak i narzędzia ręczne. Dobre ceny, błyskawiczna realizacja zamówień, żadnych problemów z jakością czy pomyłkami w zamówieniu. Naprawdę polecam.

r ala
Awatar użytkownika
barnaba1963
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 5:18

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: barnaba1963 »

Lubię sklep Chle-Mar, lubię robic w nim zakupy, bez względu na to czy zamawiam drabiny, narzędzia, czy jakieś gadżety do domu czy ogrodu. Zawsze wiem co dostanę, zawsze mogę być pewny jakości. To się ceni.
Awatar użytkownika
nikola_72
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 18:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: nikola_72 »

Najpierw zamówiłam artykuły gospodarstwa domowego, a potem się zaczęło :) Ciągle coś u nich zamawiam: do domu, do ogrodu, do warsztatu dla męża, tabliczki ostrzegawcze. Uwielbiam ten sklep.
Awatar użytkownika
gotard-93
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 14:02

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: gotard-93 »

Potrzebujecie kupić artykuły elektryczne - jest chle-mar, artykuły ogrodnicze - jest chle-mar. Ogromny wybór, świetne ceny, błyskawiczna realizacja i dobrze zapakowana przesyłka. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
konstanty1965
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 9:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: konstanty1965 »

Do tej pory kupowałem w Chle-Mar głównie artykuły malarskie, ale wiem że mają też inne produkty w innych działach. Na pewno z tego skorzystam. Jakość i ceny bardzo mi odpowiadają.
Awatar użytkownika
Emanuel_98
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2021, 8:13

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Emanuel_98 »

Chciałbym polecić sklep Chle-Mar, kupiłem u nich elektronarzędzia w takiej cenie, że aż musiałem dwa razy sprawdzić czy to nie pomyłka. Dobra jakość, dobra obsługa klienta, szybka realizacja.
Awatar użytkownika
Teofil
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 9:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Teofil »

Jeśli kupujecie w Chle-Mar to wiecie że to najlepszy sklep z różnego rodzaju artykułami do domu, ogrodu i warsztatu. Drabiny, artykuły elektryczne, narzędzia - wszystko tu można znaleźć w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Medard_95
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 0:01

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Medard_95 »

Polecam sklep Chle-Mar, zwłaszcza jeśli szukacie takich rzeczy jak elektronarzędzia czy łańcuchy, liny itp. Dla mnie to sklep numer jeden w takich przypadkach. Zawsze najpierw sprawdzam u nich czy znajdę to czego szukam.
Awatar użytkownika
Oktawian1970
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2021, 0:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Oktawian1970 »

Ja kupuję w Chle-Mar artykuły motoryzacyjne - zestawy naprawcze, kable do akumulatora, wciągarki - dobra jakość za rozsądną cenę. Bardzo szybka realizacja, błyskawiczna przesyłka. Jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Milogost_77
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2021, 11:06

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Milogost_77 »

W tym sklepie znalazłem okucia do huśtawek - długo tego szukałem i nic nie spełniało moich oczekiwań. A tu - prosze bardzo, są dokładnie takie jakie są mi potrzebne. Polecam ten sklep. Jest świetny.
Awatar użytkownika
Hubert81
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 22:39

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hubert81 »

Jeśli chcecie kupić artykuły malarskie, drabiny albo inne narzędzia potrzebne przy remontach - możecie śmiało wybrać sklep Chle-Mar. Mają bogaty asortyment, fajne ceny i dobry kontakt z klientem.
Awatar użytkownika
Pelagiusz-94
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 14:00

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Pelagiusz-94 »

W Chle-Mar zamawiałem i elektronarzędzia i artykuły elektryczne i malarskie - jestem zadowolony z całego procesu zamówienia jak i z tego co otrzymałem. Dobra jakość za rozsądną cenę. Polecam.

kamizelka taktyczna polska
Awatar użytkownika
jaromiła_71
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021, 13:31

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: jaromiła_71 »

Jeśli przydadzą się Wam artykuły ogrodnicze, żeby przygotować ogród na zimę, to polecam Wam sklep Chle-Mar. Znajdziecie w nim wszystko czego będziecie potrzebowali. No i nie przepłacicie
Awatar użytkownika
Gwidon83
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 19:48

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gwidon83 »

W sklepie Chle-Mar można kupić wiele ciekawych rzeczy, nawet artykuły gospodarstwa domowego czy narzędzia do pracy w ogrodzie. Mają całkiem spory wybór i bardzo atrakcyjne ceny. Jestem stałym klientem.
Awatar użytkownika
wahid_99
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2021, 21:03

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: wahid_99 »

Jeśli interesują Was artykuły elektryczne i chcecie kupować je w dobrej cenie, to polecam Wam hurtownię Chle-Mar. Duży wybór, dobry kontakt ze sklepem, dobre warunki zakupu.
Awatar użytkownika
Pakosław72
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2021, 5:10

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Pakosław72 »

Bardzo jestem zadowolony z zakupów w Chle-Mar - super wybór jeśli chodzi o artykuły malarskie czy metalowe. Ceny bardzo mnie przekonały, a jakość zaskoczyła. Przesyłka z zamówieniem przyszła błyskawicznie.
Awatar użytkownika
Danisław-62
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 7:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Danisław-62 »

Potrzebna jest Wam armatura, lub inne produkty do gospodarstwa domowego? Wybierzcie sklep chle-mar. Mają naprawdę mnóstwo fajnych rzeczy dostępnych od ręki. Ja jestem zachwycony ich bogatą ofertą.
Awatar użytkownika
odon_69
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2021, 3:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: odon_69 »

W warsztacie zawsze przydadzą się różnego rodzaju artykuły motoryzacyjne. Czy to kable do akumulatora czy inne gadżety. Wszystko czego potrzebuję znajduję w sklepie Chle-Mar. Polecam Wam go.
Awatar użytkownika
Duszan_71
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2021, 7:46

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Duszan_71 »

Chle-Mar to sklep który pokochacie od pierwszych zakupów. Ogromny wybór asortymentu, można tu znaleźć zarówno artykuły elektryczne jak i elektronarzędzia. Jestem zadowolony z szybkości realizacji zamówienia, cen, jakości.
Awatar użytkownika
Bodosław66
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 23:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bodosław66 »

Fajnie, że znalazłem ten sklep zanim zająłem się remontem mieszkania. W tym sklepie kupiłem większość potrzebnych mi rzeczy: artykuły malarskie, elektryczne, narzędzia ręczne. To były dobre zakupy.
Awatar użytkownika
katarzyna-60
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 23:00

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: katarzyna-60 »

Lubię sklep Chle-Mar, najczęściej kupuję w nim artykuły ogrodnicze, ale także różne rzeczy do gospodarstwa domowego, jakieś dodatki czy narzędzia do pracy w domu. Jestem naprawdę zadowolona z tego sklepu i z cen jakie w nim są.
Awatar użytkownika
Marianna1980
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 16:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Marianna1980 »

Jeśli lubicie robić zakupy w miejscu gdzie jesteście pewni jakości, macie dobre ceny i ogromny wybór produktów, w tym: artykuły elektryczne, metalowe, drabiny, a nawet elektronarzędzia - to zdecydowanie sklep Chle-Mar jest miejscem dla Was.
Awatar użytkownika
dorian_86
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 5:49

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: dorian_86 »

Kupuję w Chle-Mar dość często, zazwyczaj elektronarzędzia, ale nie tylko. To sklep któremu ufam. W którym jestem pewny kiedy będzie zrealizowane zamówienie, czy będzie dostatecznie zabezpieczone i jakich cen mogę się spodziewać. Polecam.
Awatar użytkownika
magdalena_96
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 3:15

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: magdalena_96 »

Ja także jestem zadowolonym kleintem tego sklepu. Najczęsciej przeglądam dział artykuły malarskie, ale ogólnie wszystkie działy mają coś, co może mi się przydać lub spodobać. Dlatego jestem częstym gościem na ich stronie :)
Awatar użytkownika
Oliwia1975
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2021, 8:52

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Oliwia1975 »

Polecam artykuły elektryczne, które znajdziecie w tym sklepie - wybór który zadowoli każdego. Sklep pomaga w wyborze i naprawdę potrafią doradzić. Zamówienia realizowane są błyskawicznie. Szczerze polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
Adamina98
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 2:02

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Adamina98 »

Dla mnie to sklep, w którym zakupy robię z przyjemnością i bardzo regularnie. Polecam artykluły motoryzacyjne i metalowe. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie. Wybór mają naprawdę ogromny a i ceny miło Was zaskoczą.
Awatar użytkownika
Barbara
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2021, 3:38

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Barbara »

Zazwyczaj wybieram ten sklep gdy potrzebne mi są artykuły scierne, ale kupowałem także inne potrzebne mi w warsztacie produkty. Zawsze byłem zadowolony z jakości zamówienia, cen i szybkości realizacji. Polecam.
Awatar użytkownika
Sonia-89
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2021, 0:06

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Sonia-89 »

Jeśli szukacie takich rzeczy jak łańcuchy, drabiny czy inne akcesoria potrzebne w domu i ogrodzie - polecam sklep Chle-Mar. To dobre miejsce na tego typu zakupy. Dobre ceny i bardzo sprawna realizacja każdego zamówienia.
Awatar użytkownika
zenobiusz_85
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 23:27

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: zenobiusz_85 »

Poszukujecie takich rzeczy jak elektronarzędzia? W sklepie Chle-Mar znajdziecie to czego potrzebujecie. Jeśli chcecie mieć produkt dobrej jakości w atrakcyjnych cenach - to tylko w tym sklepie. Warto.
Awatar użytkownika
sława1981
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 21:09

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: sława1981 »

Mam za sobą wiele zakupów dokonanych w tym sklepie - zawsze wszystko było dobrze, przesyłka szybka, ceny fajne, a wybór na tyle duży że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie znacie tego sklepu to szczerze polecam poznać :)
Awatar użytkownika
Wszebor61
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2021, 13:00

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Wszebor61 »

Zamówienia u nich realizowane są szybko i dokładnie. Nigdy nie miałem żadnych problemów czy zamawiałem artykuły elektryczne czy narzędzia. To dla mnie sklep numer jeden. Zawsze najpierw sprawdzam u nich dostępność potrzebnych mi produktów.
Awatar użytkownika
Mojmira_60
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2021, 19:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Mojmira_60 »

Kupowałem niedawno artykuły malarskie i wszystko co kupiłem okazało się dobrym wyborem. Jakościowo i wytrzymałościowo. To świetny sklep na tego typu zakupy. Dlatego polecam Wam wszystkim zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Richariusz65
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 10:31

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Richariusz65 »

Sklep Chle-Mar wie jak dbać o klientów, nie dość że mają ogromny wybór towarów, to jeszcze ceny bardzo przyzwoite. Mają także wiele promocji dla klientów. Artykuły ogrodnicze, których u nich kupuję służą mi długo.

szpital brzesko rejestracja ogólna
Awatar użytkownika
achilles
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 11:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: achilles »

Przygotowuję się już do zimy, mieszkam w górach więc najważniejsze są łańcuchy. Kupując w Chle-Mar wiem że jakość łańcuchów i ich wytrzymałość bardzo mnie satysfakcjonuje. Dlatego to mój wybór numer jeden przy tego tupu zakupach.
Awatar użytkownika
Prokop87
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 4:05

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Prokop87 »

Zawsze gdy potrzebuję kupić coś do domu lub warsztatu, najpierw zaglądam do tego sklepu. Ostatnio kupiłem różnego rodzaju zamocowania. Jak zwykle - pełna satysfakcja. I jeśli chodzi o jakość i jeśli chodzi o czas realizacji.
Awatar użytkownika
beatrycja-73
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 3:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: beatrycja-73 »

Znam ten sklep od dawna. Wiosną kupuję artykuły ogrodnicze, przez cały rok artykuły gospodarstwa domowego - ceny fajne a czas realizacja zamówień - błyskawiczny. Lubię ten sklep i szczerze mogę go polecić każdemu.
Awatar użytkownika
walenty_61
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2021, 5:54

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: walenty_61 »

Jeśli chcecie odnowić mieszkanie i szukacie takich rzeczy jak artykuły malarskie, to śmiało możecie kupować w Chle-Mar. Znajdziecie tu naprawdę wszystko cokolwiek będziecie potrzebować przy tego typu pracach.
Awatar użytkownika
Polikarp1965
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 3:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Polikarp1965 »

Polecam artykuły elektryczne i metalowe z tego sklepu. Ich jakość, trwałość jest naprawdę wysoka. A ceny wręcz przeciwnie - bardzo konkurencyjne. Firma staje zawsze na wysokości zadania żeby klient był zadowolony.
Awatar użytkownika
natan1976
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 12:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: natan1976 »

Jeśli potrzebujecie kupić takie rzeczy jak artykuły elektryczne w większej ilości, to Chle-Mar będzie na pewno miejscem, które polubicie i zapamiętacie. Ogromny wybór, dobre ceny i błyskawiczna realizacja zleceń - to ich wyróżnia pośród innych tego typu miejsc.
Awatar użytkownika
jagoda
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 0:53

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: jagoda »

Hurtownia Chle-mar ma artykuły nie tylko dla profesjonalistów. Artykuły malarskie przydadzą się każdemu, kto planuje odnowienie mieszkania. Znajdziecie tu i folię malarską i wałki, i drabiny. Cokolwiek będziecie potrzebować przy małym i większym remoncie.

sklep kibica wisła
Awatar użytkownika
Lubomil75
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 19:51

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lubomil75 »

Z czystym sumieniem mogę polecić sklep Chle-mar, a zwłaszcza dostępne w nim artykuły ochronne spawalnicze. Dobra jakość, świetne ceny, bardzo dobry kontakt z obsługa klienta, ogromny wybór przeróżnych artykułów. Szczerze polecam zakupy u nich. Ja jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
Bartlomieja78
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 9:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bartlomieja78 »

W Chle-Mar znajdziecie także artykuły motoryzacyjne, właściwie znajdziecie w tym sklepie wszystko czego możecie potrzebować w domu, warsztacie czy ogrodzie. To dobre miejsce na zakupy. Macie pewność, że dostaniecie produkty dobrej, wysokiej jakości. Polecam.
Awatar użytkownika
Onufry_69
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 6:41

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Onufry_69 »

Jeśli potrzebujecie kupić elektronarzędzia, artykuły elektryczne czy inne narzędzia to bardzo polecam sklep Chle-Mar. Bardzo dobre ceny, dobry kontakt ze sklepem, dobra jakość. Wszystko czego potrzebujecie szukając tego typu produktów, znajdziecie u nich.
Awatar użytkownika
Norman1982
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2021, 7:11

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Norman1982 »

Ja robię dosyć często u nich zakupy, kupuję głównie artykuły malarskie do pracy. Mam pewność, że kupuję produkty wysokiej jakości, z dostawą do firmy i zawsze na czas. Dlatego lubię robić u nich zamówienia. Serdecznie polecam, sklep warty tego na pewno.
Awatar użytkownika
Barabasz-70
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2021, 6:49

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Barabasz-70 »

Ja kupuję takie artykuły jak drabiny, łańcuchy na koła i siatki. Dla mnie ten sklep jest dobrym miejscem na tego typu zakupy, wiem co kupuję, jakiej będzie jakości i nie zaskoczą mnie ceny. Bardzo szybka dostawa zamówienia, doskonały kontakt na każdym etapie zamówienia.
Awatar użytkownika
Jasuf-89
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2021, 3:52

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Jasuf-89 »

Także artykuły ogrodnicze są godne polecenia. Znajdziecie tu wszystko co potrzebne będzie Wam do pracy w ogrodzie. O czymkolwiek pomyślicie oni na pewno to mają. Bardzo duży wybór za przystępne ceny. Jestem stałym i zadowolonym klientem. I zamierzam nim pozostać jeszcze długo.

afganistan marihuana
Awatar użytkownika
Herman
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 0:43

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Herman »

Znałem ten sklep już wcześniej, ale nie znałem całego asortymentu, bo wybór mają naprawdę ogromny. Ostatnio znalazłem kamienie szlifierskie bardzo dobrej jakości. Mają i kamienie trzpieniowe i takie zwykłe okrągłe. Jest w czym wybierać. I jest zadowolenie z zakupów.
Awatar użytkownika
jaroslaw_73
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 13:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: jaroslaw_73 »

A także artykuły ochronne spawalnicze można u nich kupić. Bluzy, buty, maski - czegokolwiek byście potrzebowali. To wygodne, że można online zamówić takie rzeczy w sklepie, do którego ma się zaufanie. Nigdy mnie nie zawiedli. Każde zamówienie było w porządku.
Awatar użytkownika
Syriusz1995
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 14:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Syriusz1995 »

Możecie u nich kupić zamocowania, artykuły malarskie czy artykuły elektryczne. To idealny sklep, hurtownia dla każdego kto zajmuje się pracą instalatora lub złotej rączki. Zakupy bez tego sklepu byłyby dużo trudniejsze, oni mają wszystko czego potrzebuję.
Awatar użytkownika
Magda_98
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2021, 1:54

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Magda_98 »

Ja kupiłam ostatnio silikon i różnego rodzaju kleje - bardzo fajna jakość, nie spodziewałam się że za tę cenę dostanę coś tak dobrego. Na pewno będę wracać do tego sklepu bo widzę, że naprawdę warto. Ogromny wybór przeróżnych artykułów i fantastyczne ceny.
Awatar użytkownika
Hiacynt_97
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2021, 1:23

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Hiacynt_97 »

No właśnie warto sobie porównać ceny w najbardziej popularnych marketach, a później w takich mniejszych hurtowniach jak ta. Moim zdaniem hurtownia budowlana Chle-Mar wygrywa cenowo naprawdę znacznie. A wielkim plusem jest to, że można zamówić z dostawą do domu.
Awatar użytkownika
Luiza-95
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2021, 23:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Luiza-95 »

Ja postanowiłam jeszcze przed świętami odnowić swój póki, własnoręcznie go odmalować (no ok, trochę pomógł mi narzeczony). Wszystkie niezbędne artykuły malarskie zamówiłam własnie z tego sklepu, bo mieli bardzo dobre ceny. Farby kupiłam na miejscu, stacjonarnie.
Awatar użytkownika
serafina92
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 2:41

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: serafina92 »

Jak najbardziej, bardzo polecam ten sklep. Chociaż właściwie faktycznie, jest to hurtownia budowlana, a może nawet bardziej hurtownia artykułów metalowych. Warto do nich zajrzeć, asortyment bogaty, ceny przystępne no i naprawdę szybka wysyłka. Polecam.
Awatar użytkownika
Beata_96
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021, 12:12

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Beata_96 »

Tak się zastanawiam, bo nie wiem czy ktokolwiek jeszcze zastanawia się, czy warto robić zakupy w Chle-Mar, po tylu naprawdę pozytywnych opiniach;) Ale naprawdę, to jest sklep budowlany, do którego nie można się przyczepić. Też kupiliśmy u nich wszystko co było nam potrzebne do remontu.
Awatar użytkownika
Renata1997
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 1:33

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Renata1997 »

Moja mama zamawia z Chle-Mar https://chle-mar.pl naprawdę różnego rodzaju artykuły ogrodnicze, naprawdę, jeśli tylko czegokolwiek potrzebuje, to zagląda na ich stronę. Dlatego i ja, kiedy remontowałam swoje mieszkanie wiedziałam, gdzie zajrzeć ;) Również polecam.
Awatar użytkownika
lechoslaw_97
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2021, 13:04

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: lechoslaw_97 »

Właściwie kupicie u nich wszystko, co ma związek z przeprowadzeniem remontu w domu, naprawdę. No i to jest moim zdaniem naprawdę ogromny plus, że nie trzeba jeździć po sklepach, a wszystko ma się w jednym miejscu. A przy tym tak jak wszyscy wyżej piszą, w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Ludwina90
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2021, 5:34

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Ludwina90 »

No może dziwnie to zabrzmi, ale nam udało się kupić w tej hurtowni budowlanej nawet prezent gwiazdkowy:D dla taty. Marzeniem taty była nowa wiertarka, ale też zdecydowanie mocniejsza od tej, którą miał, dlatego pod choinką dla niego znalazła się wiertarka udarowa i powiem szczerze, że nigdzie nie znaleźliśmy jej taniej.
Awatar użytkownika
Justyn-62
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 13:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Justyn-62 »

Szukałam dobrego odkurzacza, który będzie miał dobrą moc ssania, będzie nadawał się i do posprzątania w domu, i odkurzenia w samochodzie, a dodatkowo, żeby miał też funkcję sprzątania na mokro. No i tai właśnie odkurzacz kupiłam w bardzo rozsądnej cenie w Chle-Mar.
Awatar użytkownika
Kamil-75
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 22:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Kamil-75 »

Artykuły elektryczne kupuję bardzo regularnie w hurtowni Chle-Mar. Mają naprawdę duży wybór produktów i bardzo dobre, atrakcyjne ceny. Przesyłki przychodzą do mnie bardzo szybko, a cały proces zamówienia przebiega gładko i szybko. Jestem zadowolonym klientem tego sklepu od wielu lat. Dlatego szczerze mogę ich polecić. Bardzo solidna, rzetelna firma.
Awatar użytkownika
bolebor88
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2021, 20:56

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: bolebor88 »

To świetna hurtownia materiałów metalowych, budowlanych czy wykończeniowych. Możecie spokojnie zamawiać u nich i nie bać się co znajdziecie w przesyłce. Zawsze wszystko się zgadza i nie ma żadnych problemów. Świetny kontakt ze sklepem. To miejsce dla każdego, kto chciałaby kupić artykuły różnego rodzaju do wykończenia wnętrz. Zdecydowanie warto u nich robić zakupy.
Awatar użytkownika
Roderyk-85
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2021, 8:33

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Roderyk-85 »

Jeśli szukacie takich narzędzi jak elektronarzędzia do domu, ogrodu, warsztatu to szczerze polecam Wam zakupy w Chle-Mar. Jakościowo jest super, ceny konkurencyjna, a realizacja zamówień błyskawiczna. Nigdy nie miałem żadnych problemów z zamówieniem u nich, wręcz przeciwnie - wszystko jest bardzo intuicyjne. Dla mnie to najlepsza hurtownia online tego typu produktów.
Awatar użytkownika
Lesław
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 0:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lesław »

Ostatnio zamówiłem fajne artykuły malarskie - mają dosłownie wszystko co przyda się podczas remontu w domu. Ceny bardzo fajne, dla mnie naprawdę konkurencyjne i atrakcyjne. Wyremontowałem mieszkanie kupując w zasadzie wszystko, czego potrzebowałem właśnie u nich. To naprawdę sklep godny polecenia. Bardzo go lubię. Wy też polubicie. Jestem tego pewny.
Awatar użytkownika
Bibiana-60
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 13:14

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bibiana-60 »

Juz nie mogę doczekać się wiosny - a Wy? Dla mnie to najwspanialszy okres w roku. Wszystko budzi się do życia, można zacząć prace w ogródku. Właśnie w tym sklepie kupuję wszelkiego rodzaju artykuły ogrodnicze. Zawsze z moimi zamówieniami wszystko było w jak najlepszym porządku, przychodziły na czas i co najważniejsze: nie wydawałam na nie majątku. Szczerze polecam zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Bert
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2021, 2:09

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Bert »

Jeśli szukacie dobrej hurtowni, w której zamówicie artykuły metalowe, to polecam Wam współpracę z Chle-Mar. Mają ogromny wybór różnorodnego asortymentu, błyskawicznie realizują zamówienia. Dostajecie zawsze to, czego oczekujecie. Jakość produktów jest naprawdę wysoka. Ja zamawiam u nich już od długiego czasu i zawsze byłem bardzo zadowolony z zakupów.
Awatar użytkownika
Lubisław1994
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 19:57

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Lubisław1994 »

Mają także różnego rodzaju narzędzia motoryzacyjne przeznaczone do warsztatu i garażu. Spokojnie możecie zamawiać je w ciemno. Na pewno będziecie zadowoleni z tego co kupicie w Chle-Mar. To dobrej jakości profesjonalne narzędzia i akcesoria. To moja ulubiona hurtownia tego typu produktów. Serdecznie polecam współpracę z nimi. Naprawdę warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Florentyn_83
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2021, 10:17

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Florentyn_83 »

Czy to artykuły elektryczne czy elektronarzędzia - wszystkie tego typu produkty dostaniecie w Chle-Mar od ręki. Nie musicie tygodniami czekać na zrealizowanie swojego zamówienia. Wszystko przychodzi bardzo szybko, w bardzo dobrze zabezpieczonej przesyłce. Ceny u nich bardzo kuszą, więc zwykle kupuję więcej niż planowałem. Ale warto. To świetny sklep.
Awatar użytkownika
Justyna_75
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 1:03

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Justyna_75 »

Także armatura i inne artykuły przydatne w gospodarstwie domowym jest u nich świetnej jakości. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z zakupów jakie u nich robiłam do tej pory, na pewno nadal będę u nich kupować bo to świetny sklep z dobrej jakości produktami. Jeśli zależy Wam na jakości za przyzwoitą cenę wybierzcie właśnie Chle-Mar. To miejsce jest naprawdę godne polecenia.
Awatar użytkownika
witold_99
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 3:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: witold_99 »

Zima jak zawsze zaskoczyła drogowców. Mieszkam w górach więc drogi to naprawdę ciężka sprawa zimą. Gdyby nie łańcuchy które kupiłem w Chle-Mar, miałbym problem z dojazdem do domu. Dobrze że są naprawdę mocne i dobrej jakości. Porządne łańcuchy to podstawa bezpieczeństwa na drogach zimą. Polecam Wam zakupy w Chle-Mar - ja jestem zadowolony. To był dobry wybór.
Awatar użytkownika
Korneli-90
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2021, 20:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Korneli-90 »

Wiecie co, przy tych galopujących ostatnio cenach materiałów budowlanych i remontowych naprawdę ogromnie się cieszę, że znalazłam ten sklep. Super, że mają nadal przystępne ceny, które jak to się mówi "nie walą aż tak po kieszeni", można zrobić remont w stosunkowo dobrych cenach. Bardzo dobra hurtownia budowlana, oczywiście polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
Orian1983
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 15:14

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Orian1983 »

Zastanawiam się co jeszcze mogę napisać, skoro naprawdę tyle pozytywnych opinii zostało już napisanych wcześniej, ja również dobrze oceniam całą hurtownię. Zarówno pod względem asortymentu, który jest bogaty i jest w czym wybierać, jak i pod względem cen towarów u nich, które naprawdę są przystępne. Jestem zadowolony, bo kupiłem artykuły malarskie.
Awatar użytkownika
Dalgur78
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 2:28

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dalgur78 »

Jasne, wprawdzie mamy jeszcze styczeń, ale ani się nie obrócimy, a już będzie marzec, a to jest najwyższy czas na to, żeby zacząć prace ogrodnicze. Ja się powoli przygotowuję do prac ogrodowych, zastanawiam się jakie artykuły ogrodnicze kupić na pierwszy etap prac ogrodowych? Wiem, że w Chle-Mar mają naprawdę świetne ceny, więc planuję kupić je u nich.
Awatar użytkownika
rajna72
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 18:42

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: rajna72 »

Dziękuję Wam za polecenie tej hurtowni. Planowaliśmy z mężem remont naszego mieszkania od dawna, ale robiliśmy różne kosztorysy i szczerze mówiąc, ceny nas trochę przerażały. Ale znajomi polecili nam zajrzeć właśnie do Chle - Mar, z mówiąc, że mają tam tanie materiały budowalne i remontowe. I faktycznie, udało się kupić taniej, niż myśleliśmy, polecam.
Awatar użytkownika
Arabella1998
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 7:12

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Arabella1998 »

Wymarzyłam sobie garderobę w domu, mamy takie pomieszczenie, komórkę, w którym chciałabym tę garderobę zrobić i namawiam męża na to, żeby pomógł mi ją urządzić, bo w tym momencie to jest komórka na graty, a można byłoby zagospodarować ją w przydatny sposób. Z tego co widzę, w Chle-Mar, maja w dobrej cenie wieszaki na ubrania planuję je zamówić od nich.
Awatar użytkownika
Barnim1988
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2021, 22:19

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Barnim1988 »

Każdy z nas szuka oszczędności, gdzie się tylko da, prawda? Super, że w hurtowni Chle-Mar można kupić materiały do remontu, takie jak pianki czy klejem, na nawet silikon, którego ostatnio szukałam - w dobrej cenie. Jeśli zastanawiacie się jaki silikon kupić to u nich na stronie macie też wszystko dokładnie opisane, od a do z, będziecie wiedzieli jaki wybrać.
Awatar użytkownika
samir-96
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2021, 18:54

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: samir-96 »

Od jutra zaczynamy remont naszego mieszkania. Planowaliśmy zrobić go wcześniej, ale niestety trochę praca zawodowa, a później choroba pokrzyżowała nam plany. Na szczęście wszystko jest już ok i możemy zaczynać, liczę, że uda się odświeżyć mieszkanie do końca tygodnia. W Chle-Mar mają też artykuły malarskie dość tanio, jeśli ktoś z Was by szukał. :)
Awatar użytkownika
Gabriela1964
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2021, 5:29

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Gabriela1964 »

Zbliżają się sześćdziesiąte urodziny mojego taty i szukaliśmy z bratem najlepszego prezentu dla taty. Nie mieliśmy pomysłów, ale trochę podpytaliśmy i okazało się, że przydałaby mu się nowa wiertarka. Wiem, że prezent raczej z tych "praktycznych", ale mój tata właśnie taki jest. Brat sprawdzał ceny i w Chle-Mar elektronarzędzia też są w konkurencyjnych cenach.
Awatar użytkownika
Dalbor87
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 8:08

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Dalbor87 »

Bardzo dobry sklep. Jak już ktoś z Was wyżej wcześniej wspomniał, warto porównywać ceny materiałów budowlanych i tego rodzaju gadżetów "remontowych" w różnych sklepach. Bo wtedy bardzo często okazuje się, że przecież największe sklepy budowlane wcale nie są najtańsze. Polecam Chle-Mar, mają nawet artykuły motoryzacyjne ceny są naprawdę dobre, polecam.
Awatar użytkownika
Felicjan1972
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 3:36

Re: chle-mar.pl opinie

Post autor: Felicjan1972 »

Jestem zadowolonym klientem tego sklepu. Kilkukrotnie kupowałem już nich naprawdę przeróżne produkty, nie tylko remontowe, ale właśnie też motoryzacyjne. Za każdym razem, kiedy coś nam się w domu zepsuje, albo planujemy jakiś mały remont, pierwsze co robię, to sprawdzam, czy ma ten produkt w swojej ofercie hurtownia artykułów remontowych Chle-Mar. :)
ODPOWIEDZ