Elewacja z piaskowca

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sędzisława1982
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 23:35

Elewacja z piaskowca

Post autor: sędzisława1982 »

Cześć. Wpadłam na pomysł wykończenia domu elewacją z naturalnego piaskowca. Mam na oku firmę Kamieniarstwo Pawlik. Wiecie coś na ich temat? Ponoć sprzedają ten kamień w bardzo konkurencyjnej cenie.
Awatar użytkownika
izydora
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 12:39

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: izydora »

Mąż od tej firmy zamawiał kamień na podjazd i faktycznie cena była korzystna. Moim zdaniem są warci polecenia, bo oferują dobrej jakości kamień, ładnie wykonany i naprawdę porządny. Marzy mi się też kominek w ich wykonaniu :)

tilt video
Kryśkaa

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: Kryśkaa »

Cześć. U nas elewacja była wykonana z kwarcytu kolor - Silver Grey. Płytka elewacyjna z tej kolekcji jest dostępna w sklepie https://skb-strefa-kamienia.pl/plytki-elewacyjne/. Mają dobre ceny. Sami zamawialiśmy materiały i udostępnialiśmy je ekipie budowlanej. Lubię mieć nad wszystkim kontrolę, a szczególnie jeśli chodzi o mój nowy dom. Z perspektywy czasu cieszę się, że wybrałam ten jaśniejszy odcień. W ofercie jest też kolor grafitowy.
Pako Łukasik

Re: Elewacja z piaskowca

Post autor: Pako Łukasik »

Można zminimalizować koszty stosując dobrej jakości materiały. W takich warunkach sprawdzi się dobrze tynk modelowany Foveo-Tech TSS05. Można nim zrobić na ścianie bardzo fajny efekt dekoracyjny, również betonu czy deski. Myślę, że to naprawdę fajne i praktyczne rozwiązanie
ODPOWIEDZ