Forum o budowaniu domów

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sunrise
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:27

Forum o budowaniu domów

Post autor: sunrise »

Łatwo nam się z mężem mówi, że będziemy budować dom. Fakt faktem jednak nic a nic się na tym nie znamy. Czy możecie nam polecić jakieś miejsce, nie wiem, może wątek, który pomoże nam przezwyciężyć strach i wskaże właściwą drogę - od czego zacząć?
Awatar użytkownika
eve
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:16

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: eve »

Kochana, to wcale nie jest takie proste. Nawet jak zapiszecie się na 10 for, i tak będą wątpliwości. Ale co się dziwić, w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze. Myślę, że możesz śmiało spróbować na tym forum https://www.mgprojekt.com.pl/forum/tani ... -60#p24784 . Tu masz wszystko o budowie, zwłaszcza taniej. Niektóre porady serio się sprawdzają, przetestowałam na sobie ;) .
Awatar użytkownika
olka
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:53

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: olka »

No dokładnie, to trzeba wszystko przemyśleć, bo można łatwo zły ruch zrobić. Dobrze, że myślisz o zapisywaniu się na fora. Bo tam są dobre odpowiedzi. Ja akurat też mam to forum na oku. A tak czasem podczytuję sobie.
Awatar użytkownika
kusia
Posty: 153
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:54

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: kusia »

Sporo porad na temat budowy domu czy remontu znajdziecie też na stronie https://j8.pl/dom-i-ogrod/ W moim przypadku okazała się naprawdę bardzo pomocna :) Dowiedziałam się na przykład, w jaki sposób dobrać idealny kolor farby do ścian i wiele innych.
Awatar użytkownika
mucia
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2019, 14:04

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: mucia »

Pracuję w Warszawie, ale męczy mnie mieszkanie tutaj dlatego planuję wyprowadzkę pod miasto. Mam na oku Wiktoria Osiedle w Malcanowie, spokój cisza no i zielone tereny wokoło. Poradźcie mi tyko bo nie wiem czy szukać bliżniaka, domu wolnostojącego czy czegoś innego? Co wg was byłoby optymalne dla rodziny z 2 dzieci i psem? To osiedle o którym wspominałam jest dość fajne, bo zamknięte i z ogródkiem, myślę że nasz kudłacz byłby zadowolony z takiego miejsca.
Awatar użytkownika
Miroslaw221
Posty: 106
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:54

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: Miroslaw221 »

Jeśli musisz się przeprowadzić to polecam bardzo profesjonalną firmę. Nie martw się firma przeprowadzki w Warszawie ma w swojej ofercie profesjonalne przeprowadzki. Przez telefon po zapoznaniu wielkości biura mogą oni wycenić tą usługę. Polecam bardzoy bardzo
RafałdMOWSKI

Re: Forum o budowaniu domów

Post autor: RafałdMOWSKI »

Dobrze, że teraz coraz częściej pojawiają się informację i tym, że trzeba zadbać o odbudowę np: terenów zielonych z zanieczyszczonych. Ja jestem jak najbardziej za takimi działaniami i jeżeli ktoś z was szuka firmy, która takie "odnawianie" oferuję to polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.atom-spzoo.pl/kontakt.
ODPOWIEDZ