george azzar - opinie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
adicki
Posty: 10
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:22

Re: george azzar - opinie

Post autor: adicki »

pierwsze słyszę. a jakie oni meble robią ? ja szukam czegoś fajnego i oryginalnego do salonu, bo za niedługo wprowadzamy się do nowego mieszkania i póki co mamy tylko łózko i stół z krzesłami haha :)
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: george azzar - opinie

Post autor: roya »

adicki to jak macie już na czym spać i przy czym jeść to nie jest najgorzej haha :) a tak serio to tu znajdziesz na pewno jakieś stoliki kawowe, szafki nocne, biurka ( stoły z krzesłami też mają jakbyś chciał coś zmienić). Lejlaa jakość jak dla mnie rewelacja, wszystko robione jest ręcznie i to widać.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: george azzar - opinie

Post autor: roya »

trzeba być pozytywnie nastawionym do świata, żyje się lepiej :) Ja też szukałam, kombinowałam ale w końcu kupiłam tu i jejstem zachwycona. Meble są na tyle designerskie i takie nietypowe, że jeszcze nie było osoby, która by mnie nie zapytała gdzie można takie rzeczy kupić :) także robią wrażenie nie tylko na mnie jak widać :)
Awatar użytkownika
tusia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:54

Re: george azzar - opinie

Post autor: tusia82 »

Nie znam tej konkretnej firmy, ale zdaję sobie sprawę, że meble na zamówienie są dużo droższe. Wystarczy poszperać w internecie, żeby znaleźć prawdziwe perełki. Na https://aurameble.pl/39-stoliki-rtv znalazłam oryginalne stoliki pod telewizor. Pasuje idealnie do mojego salonu.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: george azzar - opinie

Post autor: roya »

lejlaa no to świetnie :) daj znać koniecznie jak już zamówienie dotrze, jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: george azzar - opinie

Post autor: roya »

wiedziałam, ze Ci się spodobają :) no to teraz pozostało cieszyć się nowym wystrojem i mam nadzieje, że dobrze Wam się będzie żyło z tymi mebelkami :)
ODPOWIEDZ