Kuchenka do domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
eve
Posty: 67
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:16

Kuchenka do domu

Post autor: eve »

Witam, muszę sobie kupić nową kuchenkę do domu, bo poprzednia się po prostu wyeksploatowała. Czy macie dla mnie jakieś namiary?
Awatar użytkownika
she
Posty: 35
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:41

Re: Kuchenka do domu

Post autor: she »

Wiele osób na wiosnę robi porządki w swoich domach. W końcu całą zimę napatrzyliśmy się na to, co mamy w domu i się nam po prostu znudziło, to normalnie. Dla każdej takiej osoby powiem, że na Ceneo warto wpaść, zainspirować się. Ja na przykład oglądałam tam Kuchenki elektryczne 50 cm , bo nasza już powoli ma dość. Myślę, że na którąś się zdecyduję, bo wcale to drogo mi nie wychodzi.
Awatar użytkownika
makie2005
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:59

Re: Kuchenka do domu

Post autor: makie2005 »

A nie myślałeś, żeby najpierw poszukać czegoś w sieci? Na pewno jest coś pod tym względem.
Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: Kuchenka do domu

Post autor: kwiatek »

A jeśli chodzi o podłączenie kuchenki indukcyjnej to czy według Was lepiej wezwać fachowca, czy można zrobić to samodzielnie? Widziałam ostatnio na stronie https://wroclaw-elektryk.pl/podlaczenie ... ukcyjnych/, że firma elektryczna ISKRA z Wrocławia zajmuje się wykonywaniem między innymi takich właśnie usług. Jak sądzicie, czy warto im takie zadanie powierzyć?

chobot drzwi
Awatar użytkownika
dama
Posty: 87
Rejestracja: 29 cze 2019, 21:14

Re: Kuchenka do domu

Post autor: dama »

W tym sklepie https://www.sferis.pl/kuchnie-elektryczne-3852 można się rozejrzeć. Mają tam kuchenki elektryczne oraz oczywiście gazowe. Spory jest tam wybór. Myślę, że taki zakup należy bardzo dobrze przemyśleć. Kuchenka ma służyć przez lata. Musi więc być praktyczna i funkcjonalna. Poza tym, jeśli mamy dzieci, to również mega bezpieczna.
Awatar użytkownika
Tori
Posty: 124
Rejestracja: 04 lis 2019, 21:04

Re: Kuchenka do domu

Post autor: Tori »

Ja postawiłam na płytę indukcyjną, konkretnie Electrolux Flex Infinite. Jestem zadowolona i każdemu polecam.
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Re: Kuchenka do domu

Post autor: wiki33 »

kwiatek pisze: ↑26 cze 2019, 9:25 A jeśli chodzi o podłączenie kuchenki indukcyjnej to czy według Was lepiej wezwać fachowca, czy można zrobić to samodzielnie? Widziałam ostatnio na stronie wroclaw-elektryk.pl/, że firma elektryczna ISKRA z Wrocławia zajmuje się wykonywaniem między innymi takich właśnie usług. Jak sądzicie, czy warto im takie zadanie powierzyć?
Takie sprawy najlepiej zlecać, tym bardziej, że się na tym kompletnie nie znasz. Raczej nie ryzykowałabym na Twoim miejscu. Jeśli chodzi o elektryka z Wrocławia, to polecam firmę https://elektryk24wroclaw.pl/. Mamy z nimi kontakt raz na kilka lat, bo wykonują nam pomiary elektryczne. Dla bezpieczeństwa raz na jakiś czas trzeba je zrobić. Kładli nam także całą instalację i wiem, że to profesjonaliści.
Moniś981

Re: Kuchenka do domu

Post autor: Moniś981 »

Ja od momentu przejścia na home office nie wyobrażam sobie przygotowywania posiłków bez kuchenki mikrofalowej. Robiąc sobie krókie przerwy w pracy, bardzo wygodnie dla mnie jest zamiast jeść zimne przekąski to podgrzać sobie coś na szybko. Wcześniej myślałam, że kuchenki mikrofalowe są nie praktyczne... teraz widzę swój błąd ;)
Baśka

Re: Kuchenka do domu

Post autor: Baśka »

kuchnia elektryczna wolno stojąca to dla mnie ogromny i zadowalający zakup, uważam, że nie mogłam trafić lepiej. Tylko, że my ją mamy w swoim lokalu gastronomicznymi zachwalamy sobie jakość jak i wykonanie :) Ceny też są naprawdę bardzo rożne i idzie znaleźć taką, która jest na każdą kieszeń.
Miśka

Re: Kuchenka do domu

Post autor: Miśka »

eve pisze: ↑02 kwie 2019, 19:14 Witam, muszę sobie kupić nową kuchenkę do domu, bo poprzednia się po prostu wyeksploatowała. Czy macie dla mnie jakieś namiary?
Polecam płyty indukcyjne Electrolux. Indukcja to zdecydowanie wygoda, oszczędność czasu, łatwe sprzątanie. Ja mam model SenseBoil i moim zdaniem to najlepsza płyta indukcyjna na świecie.

casio g shock junior
ODPOWIEDZ