Mały remont mieszkania

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sara1999
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2021, 10:23

Mały remont mieszkania

Post autor: sara1999 »

Planuję zrobić mały remont mojego (równie małego) mieszkania. Chcę po prostu je odświeżyć, odmalować. Planowałam zrobić to jeszcze przed świętami, ale niestety, nie udało się, jakoś tak czas szybko goni, że brakło dni :) Mam już kupione farby i wszelkiego rodzaju artykuły malarskie więc można powiedzieć, że jestem gotowa. Ale do wykonania zadania czasu nie ma, chyba zacznę dopiero w styczniu :)
Awatar użytkownika
dzer
Posty: 207
Rejestracja: 30 kwie 2020, 17:55

Re: Mały remont mieszkania

Post autor: dzer »

No my też nasze mieszkanie remontowaliśmy. Kupiliśmy je właśnie do remonty, dzięki czemu cena była niższa, ale trzeba było sporo w nim zmienić. Remontem profesjonalnie zajęła się firma Raf-Bud https://posadzkipomorskie.com.pl/uslugi-budowlane/ z Gniewu. Można im śmiało zaufać, przyjechali do nas terminowo i zaraz zabrali się do prac, które wykonywali rzetelnie, w pełni profesjonalnie. Remont został zakończony termio, efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania, firma naprawdę świetnie się spisała.
ODPOWIEDZ