Newglas.pl opinie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Berenika_97
Posty: 49
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:52

Newglas.pl opinie

Post autor: Berenika_97 »

Witam! Czy macie jakieś opinie na temat firmy newglas.pl? Planuję budowę domu i chciałbym zamówić u nich kabinę prysznicową, szkło dekoracyjne do kuchni i ściankę szklaną. Warto skorzystać z ich usług? Jak to jest z jakością ich wyrobów?
Awatar użytkownika
Błażej-86
Posty: 27
Rejestracja: 09 lip 2019, 20:57

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Błażej-86 »

Według mnie to bardzo profesjonalna firma i jestem zadowolony ze współpracy z nimi. Zrealizowali dla mnie innowacyjny i dobry jakościowo projekt, więc moja opinia na ich temat jest pozytywna.
Awatar użytkownika
Dargoslaw1994
Posty: 7
Rejestracja: 26 maja 2019, 17:28

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Dargoslaw1994 »

Osobiście uważam, że to jedna z najlepszych firm produkujących wyroby ze szkła hartowanego. Mają ogromną ofertę i wiele udanych realizacji. Najlepiej sprawdź ich portfolio i zobaczysz jakie estetyczne rzeczy tworzą 😊.
Awatar użytkownika
Adelajda87
Posty: 37
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:13

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Adelajda87 »

Kiedyś również marzyła mi się szklana kabina prysznicowa. Miałem szczęście, że trafiłem na firmę newglas. Wykonali dla mnie przepiękny projekt, który później zrealizowali z dbałością o najmniejsze szczegóły? Mam na ich temat bardzo dobrą opinię – to profesjonaliści.
Awatar użytkownika
Kornel1993
Posty: 16
Rejestracja: 06 cze 2019, 19:00

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Kornel1993 »

Jeśli marzą Ci się elementy ze szkła, to koniecznie się do nich zgłoś! Newglas to renomowana firma, która na swoim koncie ma wiele udanych realizacji. To najlepsi profesjonaliści w swojej dziedzinie, sam się o tym przekonałem.
Awatar użytkownika
Hugon
Posty: 13
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:23

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Hugon »

Jak chcesz mieć w domu szkło dekoracyjne, to myślę, że warto się do nich zgłosić. Mają bardzo atrakcyjne ceny i wykonują wysoko jakościowe produkty.
Awatar użytkownika
Lea
Posty: 11
Rejestracja: 09 maja 2019, 16:32

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Lea »

Korzystałam z usług tej firmy i najbardziej podoba mi się ich indywidualne podejście do klienta. Nie było żadnego problemu z zrobieniem drzwi szklanych o nieco nietypowych wymiarach. Świetni fachowcy, polecam!
Awatar użytkownika
Jona_81
Posty: 7
Rejestracja: 02 lip 2019, 23:35

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Jona_81 »

Jakość ich wyrobów jest naprawdę wysoka. Wszystkie elementy są wytrzymałe – produkowane ze szkła hartowanego, albo ze szyb bezpiecznych sologlass. Od momentu zaakceptowania projektu zlecenie wykonali bardzo szybko, nawet przed terminem.
Awatar użytkownika
Zygbert
Posty: 15
Rejestracja: 01 kwie 2019, 21:58

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Zygbert »

Polecam tę firmę! Mają indywidualne podejście do klienta i produkują wyroby świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
Fryderyk71
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2019, 7:49

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Fryderyk71 »

Warto, warto! To profesjonaliści w swojej dziedzinie. Projektują naprawdę przepiękne szklane przedmioty i potem wcielają projekty w życie. Pracują tam miłe, kontaktowe osoby. Najpierw zapoznali się z moją wizją, a potem dodawali swoje uwagi i fachowe opinie. 
Awatar użytkownika
Kisora
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2019, 10:54

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Kisora »

Jeśli lubicie dekoracje i ozdoby szklane to sądzę, że może przypaść Wam do gustu sklep https://szklany-raj.pl/ Wazony, świeczki, patery oraz kielichy... i wiele innych artykułów szklanych w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
Kisora
Posty: 20
Rejestracja: 24 sie 2019, 10:54

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: Kisora »

A wy gdzie kupujecie?
Awatar użytkownika
oSA
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:31

Re: Newglas.pl opinie

Post autor: oSA »

Fajnie, że wypowiadacie się w tym zakresie. Bardzo jest to przydatne.
Głód jest wtedy prawdziwy, gdy człowiek patrzy na drugiego człowieka jako na obiekt do zjedzenia.
ODPOWIEDZ