Nowoczesne meble do kuchni

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
sulisława_73
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 7:39

Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: sulisława_73 »

Znacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których ofercie znajdę nowoczesne meble kuchenne? Od zawsze lubiłam taki styl, ale w stacjonarnych salonach meblowych nie mogę znaleźć nic interesującego.
Awatar użytkownika
Rozetta1970
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 14:31

Re: Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: Rozetta1970 »

Zajrzyj do modekor.pl. Gwarantuję, że coś stamtąd wybierzesz :) Sama mam od nich kilka mebelków i sądzę, że ich jakość bije na głowę meble z wielu salonów. Cena też nie jest wysoka, a przynajmniej ja uważam, że warto zapłacić i mieć coś tak fantastycznego w domu.
Awatar użytkownika
wiki33
Posty: 79
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:05

Re: Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: wiki33 »

sulisława_73 pisze: ↑10 sie 2020, 5:04 Znacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których ofercie znajdę nowoczesne meble kuchenne? Od zawsze lubiłam taki styl, ale w stacjonarnych salonach meblowych nie mogę znaleźć nic interesującego.
Wiesz, że też mam takie wrażenie. Nie dość, że nie ma nic interesującego, to ceny z kosmosu. Właśnie dlatego postanowiłam zaryzykować i zamówiłam meble kuchenne w sklepie internetowym https://polskiemebledokuchni.pl/. Powiem ci, że to była bardzo dobra decyzja. Meble dobrej jakości, nowoczesne i do tego tańsze.
Awatar użytkownika
Laska_33r
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:04

Re: Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: Laska_33r »

Powiem Wam, że ja mam ciężko żeby mi się spodobały jakieś meble. Bielsko trochę się wyróżnia, bo ma kilka sklepów, w których sporo mi się podoba. A Wy macie jakieś swoje ulubione sklepy? Mi się bardzo podobają meble w stylu loft.
miśka

Re: Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: miśka »

sulisława_73 pisze: ↑06 sie 2020, 13:31 Znacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe, w których ofercie znajdę nowoczesne meble kuchenne? Od zawsze lubiłam taki styl, ale w stacjonarnych salonach meblowych nie mogę znaleźć nic interesującego.
Sama odwiedziłam kilka salonów meblowych w ostatnim czasie i również nic ciekawego nie znalazłam. Znajoma podpowiedziała mi, żebym zajrzała do sklepu internetowego Akord. To był strzał w dziesiątkę. Sprawdź sama https://sklep.akord.net.pl/43-szafki-kuchenne. Pięknie wykonane i w dodatku o wiele tańsze niż w stacjonarnym sklepie.
Magduśśka

Re: Nowoczesne meble do kuchni

Post autor: Magduśśka »

Cześć. Jeśli szukasz czegoś niepowtarzalnego, to sprawdź ofertę producenta Degosh http://degosh.pl/uslugi-stolarskie-konin/. Nam wykonywali meble do kuchni oraz salonu. Wszystko zaprojektowanie według naszych wskazówek. Ponadto w usługach mają również frezowanie cnc poznań. Dzięki temu na frontach mogą wyczarować wzory jakie tylko chcesz.

kartki bożonarodzeniowe szopka
ODPOWIEDZ