Ozdobne płytki łazienkowe

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
otylia69
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 3:33

Ozdobne płytki łazienkowe

Post autor: otylia69 »

Podobają wam się ozdobne płytki łazienkowe? Na przykład płytki imitujące kamień? Ja zawsze byłam fanką nowocześnie zaprojektowanych i urządzonych łazienek. Każdy element wyposażenia powinien moim zdaniem do siebie pasować, żeby cała aranżacja była zgodna. Też tak macie czy nie zwracacie na to większej uwagi?
wróżka

Re: Ozdobne płytki łazienkowe

Post autor: wróżka »

Zgodność aranżacji jest najistotniejsza, a zarazem najtrudniejsza. Jeśli o mnie chodzi, to dodatkowo całkowicie poza moim zasięgiem. Dlatego wystrojem domu zajął się architekt wnętrz w warszawie pogotowiewnetrzarskie.com. Dałam mu pełną swobodę pracy. Miałam tylko kilka niewielkich zachcianek, które chciałam mieć w domu i to wszystko. Efekt końcowy jest oszołamiający.
Łukasz

Re: Ozdobne płytki łazienkowe

Post autor: Łukasz »

Piękne płytki łazienkowe możecie naleźć na stronie https://plytki24.pl/opoczno jest to sklep internetowy który oferuje płytki ceramiczne ścienne i podłogowe. Macie szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Na pewno coś u nich znajdziecie co wam się spodoba. Polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ