Projektowanie wnętrz Izu design

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Karina67
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 23:01

Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: Karina67 »

Korzystaliście z usług Izu design? Bardzo podobają mi się projekty aranżacji autorstwa Pani Izabeli i myślę, czy nie warto byłoby nawiązać z nią współpracy. Przydałyby mi się wasze opinie, o ile możecie się nimi podzielić:)
Awatar użytkownika
Alberta-88
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 20:51

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: Alberta-88 »

Kiedy zobaczyłam u koleżanki w mieszkaniu prace malarskie Pani Izabeli, od razu się zauroczyłam. Akurat szukałam zdolnego architekta, więc zdecydowałam się nawiązać współpracę z Izu design, która zresztą okazała się doskonałym wyborem. Profesjonalizm i umiejętność słuchania to chyba największe zalety :)
hillś

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: hillś »

My to raczej nie będziemy zajmować się szukaniem projektanta wnętrz. Łącznie z zakupem Projektu Domu na Parkowej 7c https://www.mgprojekt.com.pl/dom-na-parkowej-7-c , mamy zaproponowany wystrój wnętrz. I to nim będziemy się na przykład sugerować. To będzie na pewno ciekawe.

motorola moto e update
Kaśka

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: Kaśka »

Polecam Studio Pivonia - ich projekty są zachwycające. Moje mieszkanie wygląda pięknie, każdy z moich gości zachwyca się jego wystrojem.
KamilaŁ

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: KamilaŁ »

Najlepszym studiem aranżacji wnętrz jest M99 Design. Zleciłem temu studiu aranżacja mojego mieszkania i jestem zachwycona. Mieszkanie jest pięknie urządzone, do tego zastosowano bardzo funkcjonalne rozwiązania. Jest super!
paśka

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: paśka »

Bardzo lubię projektowanie wnetrz jak i ogrodów, mam taka dusze plastyka, i często maluje obrazy, ostatnio postanowiłam namalować fajny pejzaż najpierw do mojego mieszkania, a później do znajomej na urodziny, której projektowałam wnętrze i zostawiłam miejsce na ten obraz, jednak mam problem z zakupem farb akrylowych dobrej jakości, najlepiej znaleźć jakiś sklep dla artystów, ale nie jestem na tyle w temacie, żebym wiedziała gdzie i jaki szukać.
kołka

Re: Projektowanie wnętrz Izu design

Post autor: kołka »

A jak u Ciebie zapatrywanie się na wszelkie obrazy i tego typu artystyczne wyposażenie wnętrz? Koniecznie zastanówcie się nad artystą claude monet , ma piękne obrazy, takie żywe, tętniące życiem i słońcem. warto o tym pomyśleć , ponieważ teraz każde wnętrze jest nieco oklepane, a obrazy, są nadal w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ