Telewizja do domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i dekorowaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Andżelika

Telewizja do domu

Post autor: Andżelika »

Jednym z najważniejszych mebli w domu jest telewizor, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego operatora telewizji oraz internetu. W chwili obecnej na rynku dostępne są sieci kablowe, operatorzy satelitarni oraz naziemna telewizja cyfrowa. Największymi operatorami kablowymi na terenie Polski są: Vectra, UPC Ineta, Toya. Jeśli chodzi o operatów satelitarnych są to: Cyfrowy Polsat, Canal+ oraz Orange. Można również skorzystać z telewizji OTT czyli telewizji oferowanej przez łącze internetowe. W większości przyapadków operatorzy oferują Klientom dedykowane dekodery cyfrowe, które są wynajmowanie na cały okres umowy. Niektórzy nadawcy oferują również usługę multiroom zapewniająca odbiór telewizji na kilku telewizorach w ramach jednej umowy abonenckiej.
finka

Re: Telewizja do domu

Post autor: finka »

telewizor to bardziej sprzęt niż mebel ale mniejsza o to, zgadzam się ogólnie - dobra kablówka zawsze się przyda :) generalnie najfajniejsze oferty można zwykle znaleźć u lokalnych dostawców usług. Jeśli mieszkacie w Białymstoku to na pewno warto zgłosić się do firmy Elpos. Mają nie tylko telewizję kablową ale też szybki internet :)
chacman14

Re: Telewizja do domu

Post autor: chacman14 »

Sklep gdzie macie wiele dobrej jakości elementów, akcesoriów multimedialnych i urządzeń to https://ivel.pl warto poznać ich całą ofertę. Ja tam zamawiałam kable i przewody a także antenę. Myślę, że ich oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Polecam się zapoznać.
ODPOWIEDZ