Dobry serwis pralek

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Maryś

Dobry serwis pralek

Post autor: Maryś »

Dobry serwis pralek w Krakowie - możecie jakiś polecić? Dobrze by było gdyby był w okolicach Prądnika Białego, ale nie jest to wymóg konieczny. Fajnie by też było gdyby fachowiec dojechał do mnie, ale to też nie jest wymóg konieczny. Ktoś coś?
Łanka

Re: Dobry serwis pralek

Post autor: Łanka »

Maryś pisze: ↑12 gru 2020, 22:00 Dobry serwis pralek w Krakowie - możecie jakiś polecić? Dobrze by było gdyby był w okolicach Prądnika Białego, ale nie jest to wymóg konieczny. Fajnie by też było gdyby fachowiec dojechał do mnie, ale to też nie jest wymóg konieczny. Ktoś coś?
U mnie pomoc fachowca niestety nie pomogła na długo, ale moja pralka była już wiekowa, więc fakt - był na nią czas ;) Kupiłam nową, Electrolux, z serii PerfectCare, jestem bardzo zadowolona z tego, jak dobrze dopiera ubrania. A przy okazji dzięki temu, że ma taką funkcję, że kończy pranie podmuchem pary - zdecydowanie rzadziej prasuję:)
żancia

Re: Dobry serwis pralek

Post autor: żancia »

może nie do końca w temacie, ale może ktoś mi jednak doradzi - co lepiej kupić pralkę i suszarkę osobno, czy pralko-suszarkę w 1 sprzęcie? nie mam zbyt wiele miejsca i musiałabym się nakombinować, gdybym zdecydowała się na zakup 2 sprzętów. No właśnie, ale co wybrać? Moja mama twierdzi, że mam suszarki w ogóle nie kupować - takie rozwiązanie od razu odrzucam. Sąsiadka z kolei poleca zakup osobny, bo jak twierdzi, to oszczędność czasu, bo w czasie, kiedy będę coś suszyła, nie wstawie już kolejnego prania, bo sprzęt będzie zajęty. Nie trudno przyznać jej rację. Poza tym, mówi, że pralko-suszarki często się psują... Ale, jak już pisałam, mam mało miejsca i np. do łazienki, czy nawet do kuchni nie wstawię suszarki...

-------------------
najpiękniejsze domy w Gryfinie
ODPOWIEDZ