Gdzie kupujecie czekolady?

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Adelajda87
Posty: 37
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:13

Gdzie kupujecie czekolady?

Post autor: Adelajda87 »

Cześć! Gdzie kupujecie czekolady? Chciałabym zamówić zestaw czekolad dla mojej koleżanki na urodziny i szukam jakiegoś renomowanego sklepu internetowego. Jakie sklepy polecacie?
Awatar użytkownika
Augusta90
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:16

Re: Gdzie kupujecie czekolady?

Post autor: Augusta90 »

Może sprawdź czekolady w sklepie Słodycze z Niemiec. Tam maja całkiem duży wybór i niskie ceny, a produkty są bardzo dobre jakościowo.
Awatar użytkownika
Berenika_97
Posty: 49
Rejestracja: 10 maja 2019, 4:52

Re: Gdzie kupujecie czekolady?

Post autor: Berenika_97 »

Jak kupuję czekolady albo inne słodycze, to zawsze składam zamówienie na stronie http://slodyczezniemiec.pl/. Słodycze tam są wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
saru
Posty: 109
Rejestracja: 17 cze 2019, 23:09

Re: Gdzie kupujecie czekolady?

Post autor: saru »

Augusta90 pisze: ↑07 paź 2019, 13:06 Może sprawdź w sklepie Słodycze z Niemiec. Tam maja całkiem duży wybór i niskie ceny, a produkty są bardzo dobre jakościowo.
U nas jest wiele sklepów z słodyczami, a rodzinnych producentów również nie brakuje. Sama historia czekolady to również ciekawa sprawa.
lala56

Re: Gdzie kupujecie czekolady?

Post autor: lala56 »

Ostatnio trafiłam do franowo sklepy. Myślałam że nic tam nie znajdę, a tu patrz!! ** MEGA POZYTYW ** świetny kontakt, nawet online wysyłka była błyskawiczna, towar świetnej jakości. Kupuję tam już regularnie ;)

W Poznaniu jest kilka miejsc, do których warto pójść ale Franowo było najlepsze. Nie tylko jeśli chodzi o same słodycze, od razu powiem, że byłam na zakupach, żeby wybrać nowe zabawki dla dzieci. Smyk jest tam świetnie wyposażony, obsługa przemiła i naprawdę warta polecenia.

Galeria nie jest przytłaczająca, przyjemna, nie ma za dużo ludzi. Naprawdę super!!!!!!!!
ODPOWIEDZ