kalaaps.pl opinie

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
aldona1990
Posty: 27
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:09

kalaaps.pl opinie

Post autor: aldona1990 »

Czy znacie perfumerię online kalaaps.pl? Mają bardzo dobre ceny, czy to dobry sklep, sprawdzony? Napiszcie swoje opinie, jeśli korzystaliście z ich oferty online.
Awatar użytkownika
gaja622
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 4:27

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: gaja622 »

Uważam, że perfumy i kosmetyki w drogeriach potrafią być drogie. Dlatego poszukałam opinii o sklepach internetowych i znalazłam kalaaps.pl. Polecam ich, bo przesyłki przychodzą szybko.
Awatar użytkownika
alicja111
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:19

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: alicja111 »

Sklep kalaaps.pl poleciła mi przyjaciółka. Ona zamawiała u nich perfumy i miała dobrą opinię o tej drogerii. W końcu i ja złożyłam zamówienie i muszę przyznać, że sporo zaoszczędziłam.

kurtki wojskowe warszawa
Awatar użytkownika
janka830
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 21:34

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: janka830 »

Przez przypadek trafiłam na stronę kalaaps.pl. Spodobała mi się ich bogata oferta, więc zamówiłam kilka rzeczy. Paczka przyszła nienaruszona, więc w mojej opinii, warto tam zamawiać.
Awatar użytkownika
sabina461
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2019, 10:08

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: sabina461 »

Kalaaps.pl to mój ulubiony sklep internetowy. Mają niskie ceny, szeroką ofertę produktów i szybką wysyłkę. Wszystkie te elementy składają się na moją bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
pola505
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2019, 5:31

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: pola505 »

Polecam wszystkim paniom kalaaps.pl, bo można ulubione perfumy kupić dużo taniej. Co do przesyłki też nie mam zastrzeżeń, dlatego moja opinia może być wyłącznie pozytywna. Polecam.
Awatar użytkownika
regina175
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2019, 12:32

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: regina175 »

Szukałam opinii o kalaaps.pl i każdy ich poleca. Myślę, że wkrótce też złoże u nich zamówienie. Mają bardzo dobre ceny i wiele zadowolonych klientek, co mnie przekonało.
Awatar użytkownika
basia002
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 19:07

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: basia002 »

Myślę, że warto polecać kalaaps.pl, bo mają kosmetyki w dużo lepszych cenach niż inne drogerie. Moja przesyłka przyszła szybko. Nie mam zastrzeżeń, ale to jest moja opinia.
Awatar użytkownika
donna123
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 19:09

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: donna123 »

Sklep kalaaps.pl znalazłam przez przypadek, surfując w internecie. Z ciekawości złożyłam zamówienie, bo mają ciekawą ofertę. Mam o nich bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
tosia314
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 19:11

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: tosia314 »

Znam drogerię kalaaps.pl, więc mogę wyrazić opinię o nich. Przyznam, że zamawiałam u nich tylko raz, ale byłam zadowolona z jakości kosmetyków. Ja na pewno w przyszłości do nich wrócę.
Awatar użytkownika
nadia984
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 19:14

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: nadia984 »

Niskie ceny i wysoka jakość usług – to charakteryzuje sklep kalaaps.pl. Mam nadzieję, że moja pozytywna opinia kogoś przekona do zakupów. Ja wyłącznie u nich będę zamawiać kosmetyki.
Awatar użytkownika
roya
Posty: 91
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:46

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: roya »

nie znam tego sklepu ale też nie szukam czegoś nowego bo perfumy już od dawna kupuję tylko na https://perfumik.pl/. Znajdziecie tu i oryginalne zapachy w pełnowymiarowych opakowaniach i perfumetki o pojemności 33 ml ( te kupuję najcześciej). Super trwałe, niedrogie i bardzo wyraziste.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 460
Rejestracja: 23 maja 2019, 8:26

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: kwiatek »

Bardzo fajną perfumerią on-line jest jeszcze perfumeria https://francuskieperfumy.pl/. Mają tam spory wybór zarówno perfum markowych, jak i francuskich perfum rozlewanych - damskich, męskich i dziecięcych. Ceny są tam naprawdę niewygórowane, więc polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
astronom
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:28

Re: kalaaps.pl opinie

Post autor: astronom »

Niestety ja tego sklepu nie znam, ale jeśli chodzi o samo przesyłanie paczek to ja również całkiem sporo ich nadaję. Muszę dodać, że bardzo ważną sprawą jest również to co napisano w https://www.sendit.pl/blog/transport-lo ... c-w-paczce i ja jestem zdania, że fajnie jest takie informacje wiedzieć.
ODPOWIEDZ