Sklep motoryzacyjny online

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
Zenon_64
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 17:41

Sklep motoryzacyjny online

Post autor: Zenon_64 »

Macie swój ulubiony sklep motoryzacyjny online? Zdarza wam się w ogóle zamawiać części do waszych aut przez internet? Jeśli tak, to podzielcie się namiarami na sprawdzonych sprzedawców. Jeśli bylibyście zainteresowani, to ja mogę wam polecić świetny sklep ze świecami zapłonowymi. Może ktoś z was właśnie takich świec szukał, ale nie znalazł żadnej ciekawej oferty ;)
Aldonuś

Re: Sklep motoryzacyjny online

Post autor: Aldonuś »

A ja polecam https://www.expert.auto.pl/, dostępne u nich produkty mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Ostatnio kupiłam komplet świec BRISK Silver, które posiadają już zmniejszoną przerwę pomiędzy elektrodami, a w wyniku tego, że elektroda centralna jest wykonana ze srebra, to dają iskrę już przy 11 kV (testowane)
Audytor

Re: Sklep motoryzacyjny online

Post autor: Audytor »

Samych sklepów motoryzacyjnych w Internecie jest cała masa i tak naprawdę jeśli chodzi o moje wybory to ja raczej nigdy z zakupem części zamiennych nie miałem najmniejszych problemów. Z całą pewnością mogę każdemu polecić bardzo fajny blog motoryzacyjny https://blog.aparts.pl/ ponieważ tak naprawdę ten obszar jest przecież bardzo interesujący. Jak dla mnie właśnie czytanie nowinek ze świata motoryzacji jest znakomitym spędzeniem wolnego czasu. Dlatego polecam to aby tam zaglądać.
wewuś456

Re: Sklep motoryzacyjny online

Post autor: wewuś456 »

Audytor pisze: ↑06 lis 2021, 18:00 Samych sklepów motoryzacyjnych w Internecie jest cała masa i tak naprawdę jeśli chodzi o moje wybory to ja raczej nigdy z zakupem części zamiennych nie miałem najmniejszych problemów. Z całą pewnością mogę każdemu polecić bardzo fajny blog motoryzacyjny ... ponieważ tak naprawdę ten obszar jest przecież bardzo interesujący. Jak dla mnie właśnie czytanie nowinek ze świata motoryzacji jest znakomitym spędzeniem wolnego czasu. Dlatego polecam to aby tam zaglądać.
Dzięki za polecenie
ODPOWIEDZ