Sklep z bielizną damską - Lovita

Polecane sklepy, marki, procedury reklamacyjne i niezbędne informacje o zakupach online! Podzielcie się informacjami!
Awatar użytkownika
EnnaS
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:46

Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: EnnaS »

Cześć!
Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o damską bieliznę nocną i czy korzystaliście z oferty Lovita? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za podpowiedzi oraz ciekawe propozycje :)
Awatar użytkownika
KarolinkaM
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:56

Re: Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: KarolinkaM »

Ja natomiast śmiało mogę polecić Wam sklep Lovita.pl w którym można znaleźć mnóstwo wyjątkowych strojów i bielizny nocnej, która na pewno zaskoczy Twojego partnera i podniesie temperaturę. Ja uwielbiam i mam kilka takich kompletów w szafie ;)
Awatar użytkownika
PatrycjaMos
Posty: 48
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:19

Re: Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: PatrycjaMos »

Warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez mój ulubiony sklep internetowy, czyli Lovita https://lovita.pl/ ponieważ, jest to sklep z szeroką ofertą pięknej bielizny i jednocześnie przystępnymi cenami. Na pewno warto przeczekać nawet tą trochę dłuższą dostawę!
Awatar użytkownika
EnnaS
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2020, 21:46

Re: Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: EnnaS »

O proszę no to zobaczymy w takim razie co tam przygotowali i mam nadzieje, że podejmę dobrą decyzję dla siebie (no i swojego partnera). Oby temat nam się jeszcze trochę rozwinął!
Awatar użytkownika
KarolinkaM
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:56

Re: Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: KarolinkaM »

Super! No to ja teraz mam nadzieję, że zakupy będą jak najbardziej udane i oczywiście, że będziesz w ich rzeczach wyglądać mega stylowo i seksownie. Pozdrawiam serdecznie i daj znać na co się zdecydowałaś ostatnio :)
lokówka

Re: Sklep z bielizną damską - Lovita

Post autor: lokówka »

Ej no ale ja bardzo lubię ten sklep! :) podsunęła mi go szwagierka i zamawiamy regularnie. Jakośc na 5, tak samo ceny!
ODPOWIEDZ