Kategoria

Moda

Home » Moda

4 artykuły
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak chronić stopy przed obtarciem od nowych butów?

Kiedy zakłada się świeżo kupione buty bądź też po sezonie wiosenno-letnim wraca się do pełnych butów jesiennych, trzeba się przygotować na pęcherze i obtarcia. Ale czy na pewno trzeba? Może jednak istnieją sposoby na uniknięcie urazów skórnych i dyskomfortu? P... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Chcesz znaleźć swój styl?

Wchodzisz do sklepu i podobają Ci się sportowe ciuchy. Ale za chwilę zerkasz na eleganckie sukienki i też chciałabyś mieć jedną z nich. Ale jakie założyć do niej buty? Trampki, czy błyszczące szpilki? Którą torebkę wybrać, by pasowała do większości Twoich styl... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Kurtki ramoneski damskie na 3 sposoby

Jedna kurtka – wiele możliwości. Nic dziwnego, że kurtki ramoneski szturmem podbiły świat ulicznej mody. Sezon na ramoneskę trwa niemal przez cały rok, ale jak nosić ją w nietypowy, ciekawy sposób? Ramoneski tworzą nieskończone możliwości stylizacji. Poznaj 3 ... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Co możesz zrobić z włóczki?

Włóczka kojarzy się przede wszystkim z dzierganiem szalika, ale robótki ręczne to nie tylko zimowe akcesoria. Szukasz pomysłów na wykorzystanie włóczki? Zastanawiasz się, co możesz zrobić na drutach? Włóczka posłuży Ci do wyczarowania domowych akcesoriów i dod... Czytaj dalej »